Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A közismert csinos, energikus...

A közismert csinos, energikus anyukáknak honnan van mindenre erejük és idejük?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyan tudnak közkedvelt tévés médiaszemélyiségek mindenttudó anyukák lenni? Az én lányom 5,5 hós, és két hete úgy ébredek reggelente , mint egy zombi, mert nem tudom miért, de ahelyett, hogy átaludná az éjszakát,egyre gyakrabban ébred fel. Emellett nappal se erőm ,se kedvem semmihez, örülök, ha a legszükségesebbet megcsinálom. Annak akinek több gyermeke is van, és mégis energikus , honnan szerzi az energiáját? Váltsak étrendet és kezdjek jógázni?
2009. jún. 23. 11:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak közsönöm a bíztatás, igen kissé ki vagyok már merülve. Pókhálós minden, és a napi kistakarításon kívül meg a vacsorafőzésen kívül nincs időm semmire...:(
2009. jún. 23. 14:29
 12/13 anonim ***** válasza:

szia

utolsó vagyok

no para...lesz ez még jobb is.nincs segitséged? van társaságod?menj emberek közé-és pihenj sokat.majd,ha nagyobb lesz-jobban kialakul a nap-átalussza az éjszakát-és napközben is tudsz majd szunditani egyet

2009. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nincs se segítségem,se társaságom. Vidékről költözünk fel pestre, egyedül vagyok. :(
2009. jún. 25. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!