Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejjel kenitek a...

Milyen naptejjel kenitek a babátokat? Mennyi idős kortól kell naptejezni őket?

Figyelt kérdés
Persze nem fektetem ki a napra, mielőtt bárki beszólna, de a séta alkalmával elkerülhetetlen , hogy éri a napocska. 6 hónapos.
2012. máj. 1. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi használunk mindenképpen. 50 faktorossal (gyógyszertárban vettem, kifejezetten babáknak) kenjük őt, és ennek ellenére igyekszünk még 10 előtt sétálni, illetve másodszor 4 után megyünk csak ki. Nem vagyok paramami, de nekik még nagyon érzékeny a bőrük. Még én is le tudok égni sétáink alkalmával, mert magamat mindig elfelejtem bekenni. Kisfiam 5 és fél hónapos.
2012. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia, az én kislányom is 6 hónapos volt, amikor elkezdtem kenni tavasz környékén, én a DM-ben vettem 30 faktoros spré formájú naptejet, most narancssárga kiszerelésben árulják Kids felirattal és egy maci van rajta. Olyan 1500 Ft körüli az ára és nekünk nagyon bevált, idén is ilyet vettem.

Mi tavaly voltunk vele telken sokszor, tóparton és még csak meg sem kapta a nap, szóval tényleg jó. Arra kell csak vigyázni, hogy előbb le kell kenni mindenhol és hagyni, hogy felszívódjon (sárga folyadék), mert megfogja a ruhát.

2012. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ez jó kérdés:)

nekem hófehér babám van, nagy dilemma ez számomra is

egy kisebb vagyon lesz majd ami biztosan jól védi:(

nekem is fél éves most

te milyet vettél?

2012. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bioderma - újszülött kortól használható. Patikában lehet kapni méreg drágán... :(
2012. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hawaiian tropic, rózsaszín flakonos, ez elég drága, kb. 4000ft, vagy Dr. Kelen, ez olyan 2000ft, 50 faktorosak. A Hawaian nagyon jól kenhető, nem lesz fehér tőle a gyerek, jól beszívódik, ez a legjobb amit eddig próbáltam. A Dr. Kelen kicsit zsíros, de egész jól el lehet kenni. Dm babylove, 1500 Ft, az strandra jó, nagyon nehezen kenhető, tiszta fehér lesz tőle a gyerek, és nagyon nehezen kopik le a vízben.
2012. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50 faktoros,Nivea-persze 11-16óra között így se mentünk ki,szerintem 3hónapos kortól már nyugodtan lehet
2012. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Babé 50 faktorosat használok.Az én lányom májusi,tavaly még nem mertem naptejet kenni rá,viszont mindig leárnyékoltam pelenkával a babakocsit,hogy ne érje nap.
2012. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is babé 50 est használok, draga de a babám bőre nekem többet ér. 7 hónapos érzékeny száraz a bőre. Követlen napra max pár percet merem vinni, szernecsére nálunk sok az árnyek a kertben.
2012. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha veszel, csak is 50 faktorosat. Nekem a doki nem ajánlotta az annál kisebbet.

Kérdeztem,hogy melyik a jó, hát azt mondta,hogy babája válogatja,ki kell tapasztalni.

Nekünk a DM-s vált be!

Egyébként 5 hónapos a fiam, de ha 2 hónapos lenne, akkor is kenném,ha az utcára viszem, mert az apja csak az árnyékban ült pár órát és meglátszott a nadrág helye!:)

2012. máj. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rossmann saját márkás naptejjel kenem ami babáknak van. 50 faktoros.
2012. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!