Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopizós 4 hós babának adtok...

Szopizós 4 hós babának adtok már folyadékot? Ha csak szomjas nem mindég kel neki a cici. Szoktam neki adni babaitalt, teát, vizet. Sokat nem iszik, de ha szomjas, akkor megiszik 50-60-at is.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritnem ha nem kell neki a cici, akkor nem szomjas. Én nem adtam egyiknek se, csak anyatejet. Nem halt szomjan egy se a háromból...
2009. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melegben szinte kötelező inni adni neki. Én vizet szoktam. volt már h 120-t is megivott, amikor forróság volt. NÉzd a kis száját, h ne száradjon ki és ha a kutacsa be van horpadva, akkor is folyadékra van szüksége (akár anyatejre, ha épp etetésidő van)
2009. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én még a 4 és fél hónapoomnak nem adtam.Illetve akartam, de nem kellett se cumiból,se kanálból:))
2009. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meleg van és nem itthon vagyunk,esetleg nem is olyan helyen ahol mellre tudom tenni,akkor szoktam neki adni vizet. Amúgy a második válaszolóval vagyok egy véleményen.
2009. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyermekemnek kiskanállal próbáltam adni, de nem kellett neki. Így nem erőltettem, biztosan elég neki az anyatej hígabb eleje.
2009. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!