Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécsi anyukák! Hol érdemes...

Pécsi anyukák! Hol érdemes szandált venni 10 hónapos babámnak? Milyen boltokban nézzem meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád? Elsőlépésekre én Liliputit vettem a lányomnak és most meg már hogy jár, bentre Liliputi pediped-et, kintre pedig Elefantent ami a Deichman-ban kapható. Van egy Siesta bolt a Jókai u-ban de nekem nem tetszenek a Siesta cipők mert túl merev és kemény a talpuk.
2009. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. a liliputit hol vetted?
2009. jún. 23. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csak a neten lehet rendelni. Liliputi.hu oldalon mindent megtalálsz róla. Van mérettáblázat is amit ha kinyomtatsz akkor letudod venni a babád lábméretét. Sok sikert.
2009. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Újra én. Egy korábbi kérdésre már adtam választ. Azt belinkelem ide. Ott képekkel is megválaszoltam a kérdést. Remélem neked is segít.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi. nagyon segítőkész vagy:)

nekem semmi tapasztalatom nincs a kiscipőkkel kapcsolatban, és nem szeretnék mellényúlni, mert azért nem 2 fillérről van szó.

10 hónapos a babám, eddig csak feláll kapaszkodva, a járókában lépeget kapaszkodva, a szobát még nem járja körül.

2009. jún. 24. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor neki én még ezt a két fajtát javasolnám. De azt tudnod kell, hogy sajnos ezeket a kiscipőket max. három négy hónapra vesszük neki, attól függ milyen gyorsan fejlődik a lábacskája a babának. Viszont nagyon fontos a későbbi egészséges fejlődéséhez hogy nagyon jó minőségű cipője legyen. Nem szabad használt lábbelit adni a babára mert a lábboltozata nem fejlődik ki rendesen. Valamint kinti terepen érdemes mezítláb hagyni tehát füves kertes házban jó ez. De panelban inkább ez a liliputi a jó. Nekem ezt az orthopéd orvosunk mondta akihez a lányomat vittem csípőszűrésre. Ő egy neves orvos a szakmájában. Dr. Kazal Andrea. Csak leírtam neked amit tőle tudok.


[link]


vagy ezt.


[link]


és ha majd már önállóan jár akkor jöhet bentre a Pediped ami színtél liliputis illetve kintre az Elefanten. Bármi kérdésed van még szívesen válaszolok. fenyosine.timi@gmail.com-ra írjál nyugodtan. Szép napot.

2009. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi. írtam emailt.

nem tudom megnyitni a mérettáblázatot:(((

2009. jún. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!