Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen fajta és márkájú...

Ki milyen fajta és márkájú eldobható pelenkát használ?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi kinek melyik fajta tetszett és vált be a legjobban!
2012. máj. 2. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dm-eset használtam sokáig, de most újabban a nagy kartonos Pampers megapackot veszem, mert igy is csak egy kupont kell beváltanom, és cserébe csomó pelust veszek akciósan :) 4900 vagy 5000 volt a kuponokkal egy karton (132 db).
2012. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Libero-t.És te?
2012. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nappalra a gazdaságos Dada pelust. 100 db/ 3950 Forint


Éjszakára a Pampers-t. Most kb. van belőle 500. Ajándékba is kaptuk és vettem is amikor dobozos akció volt.

2012. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Dm Babylove, és a 3. gyerekkel is ez lesz.

Kezdéstől szobatisztaságig minket jól kiszolgált. 14 órát is kibír, ha a megfelelő méret van a gyereken (a megadott súlytartomány fölső részére kell mindig menni), pedig egyik lányom kifejezetten sokat ivott.

2012. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1-es és 2-es méretben hugies, utána bella háppy - mindkét gyereknél így csináltam/csinálom

(a fiam nagyon sokat iszik, a 6-os libero rendre átázik neki, az 5-ös bella háppy nem)

2012. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A DM-es nagyon szuper, 2-es,3-as, 4-es méretet tudom ajánlani bárkinek. Az 1-es szerintem kicsit kemény, abban jobb a Pampers.
2012. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Huggies premium vált be. Sokáig pampers active babyt használtuk, de a vége felé már sűrűn kifolyt belőle a pisi. A Bella Hápy is jó volt.
2012. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak a Libero!
2012. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pampers, Huggies, Dm-es felváltva használjuk ezeket szerintem mindegyik jó. Sokat iszik a babám és mindegyik kibírja az éjszakát(12 órát).
2012. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Születéstől amíg mászni nem kezdett, a Libero-t használtuk, utána pedig a dm-es babylove.

Erős testalkatú fiam van.

2012. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!