Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emeletes házban lakók! Ti...

Emeletes házban lakók! Ti hogyan oldottátok meg ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Emeletes házunk van nem nagy 80 m2. A földszinten van a nappali, wc, konyha. Az emeleten van a 3 háló és a fürdőszoba. Úgy tervezzük h a mi hálók mellett lévő kis szobát rendezzük be a babának. Kicsi szobák a miénkbe be sem férni a kiságy. A szoba közvetlen mellette van két lépésre. Ott lenne ugye bár a kiságy is. Nem lesz ez így rossz h nem velünk van a baba? Nem tudom nyugodtan tudok-e majd aludni. De tényleg nagyon közel van mert kicsikék a szobák és a falak sem túl vastagak. Valamint ami még zavar h ugye napközben is a baba fent aludna a kiságyában és meg egész nap lent szoktam lenni a nappaliban tvzek meg úgy lent van a konyha főzés meg ilyenek... Szerintetek a bébibőr megfelelő lenne h mindig halljam ha már egy kicsit is nyöszörög. Valamint még arra gondoltam hogy veszünk ezt a utazó kiságyat (ilyen kék színű szokott lenni, hálós) és napközben abba rakom aludni amíg főzök meg ilyenek. Mert mi egyébként csak aludni megyünk fel az emeletre. Melegebb is van....Szerintetek elég a bébiőr vagy szerezzünk be pluszba utazó kiságyat lentre? Nem lesz rossz hatással a babára megbolygatjuk az alvó helyét? Volt valaki ugyan így? Köszi :)))

2012. máj. 2. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy vagyunk, ahogy ti. :) Én külön-szoba párti vagyok amúgy is, meg kell szoknia, persze nem erőszakkal, de ha már az elején beleszokik a saját kis környezetébe, később nem kell bajlódni az átszoktatással.

Bébiőrünk van, megy egész nap.

Utazóágyunk is van lent, de nem altatás céljából, inkább tároló. :) Napközben is fent altatom, egy légtér a nappali, konyha, étkező, zajonganék a konyhában, felébreszteném. És az is külön jó nekem ebben, hogyha fáradt a fiam (napközben a nappaliban játszunk), akkor megy a lépcsőhöz, és mutat fel, hogy most már menne. 13 hónapos egyébként.

2012. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom a tanácsokat :)
2012. máj. 2. 16:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Még valami, lentre is érdemes babás komódot szerezni, nekem nagyon hiányzik, most fogunk venni. Váltás ruhák, pelusok, popsitörlők, stb. jó, ha van lent is mindig.
2012. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

neki is jobb a külön szoba,hidd el. legyen légzésfigyelője és babaőre. ne szaladgálj fel h nézegesd mert csak megzavarod :) nyuginyuginyugi!!! :))


a lenti járóka viszont nem árt,mert ha ébren van,ne az ágyában legyen,jó ha minél előbb megszokja,h az ágy az alvásé.

2012. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én is a különszoba híve vagyok! :)
2012. máj. 3. 11:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Mintha a mi házunkat írtad volna le :) Mi úgy csináltuk , hogy közvetlen a mi szobánk mellett csináltuk meg a kislányom szobáját , rendesen kisággyal. A mi szobánkba pedig egy kicsi bölcsőt, épphogy befért a szobába. Éjjel a bölcsőben aludt mellettem, nappal a szobájában. Míg nem született meg, addig én is azt gondoltam, hogy nappal majd lent alszik a nappaliban, ahol én vagyok. Aztán így alakult, hogy a szobájában altattam. Majd biztosan Neked is magától kialakul ám, ami jó számodra és a baba számára is. Mikor fent volt, akkor lent a nappaliban játszószőnyegen. 5 hónapos koráig aludt a szobánkban bölcsőben és utána simán áttettem a szobájába. Szerintem észre sem vette :) Nekem sokkal jobban hiányzott, hogy nem szuszog mellettem :) Most már 11 hónapos és számunkra így tökéletes.
2012. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!