Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kis korkülönbségű baba...

Két kis korkülönbségű baba esetén, hogy oldottátok meg az alvást?

Figyelt kérdés
Különszoba, anyáékkal az újszülött, esetleg egy szobában a két gyerek. Nem tudom elképzelni, hogy fogom tudni altatni a két kicsit majd.Félek hogy felkelti egyik a másikát. 1,5 év korkülönbség lesz.Sajnos a lakásunk 50 m2 2 szobával, ezért nincs nagy válogatási lehetőség. De mégis hogy oldottátok meg ti.
2012. márc. 30. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Èn is kiváncsi vagyok a válaszokra.


Nálunk tuti az elsö 3 hónapban velünk lesz a kicsi böclsöben, a nagy is így volt. Nálunk 20 hónap lesza külömbség. Szeretnénk elköltözni addig, de szerintem nem fog menni. Èn is félek mert a nagy jó alvó de ha egyszer felébred nem tud akár 3-4 órán keresztül sem vissza aludni.

2012. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom 22, a fiam 1 hónapos. Nem egyszerű a dolog. A kicsi a mi szobánkban alszik, a nagy a sajátjában. Mindketten többször is kelnek éjszaka, úgyhogy ingázom ide-oda. Általában a kicsit megetetem, és a férjem mellé teszem, ott elvan, és megyek a nagyhoz, hogy visszaaltassam. Nagyon nehéz, van, hogy 2-3 órát alszom éjszaka. Majd, ha nagyobbak lesznek, kipihenem magam.:)
2012. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tudnám, külön raknám őket, mert így nagyon nehéz. De nincs választásom egyelőre, egy szobában alszunk a két gyerekkel. Az esti alvással már nincs gond, délben viszont még felkölti a nagy a kicsit, főleg, ha úgy teszem le aludni, hogy nem elég álmos. Éjszaka ébredek a pici első szuszogására, általában már a konyhában melegítjük a tápszert, mire elkezd sírni. A gond csak az, hogy ha külön szobában altatod őket, ki tudja, később hogy fogják megszokni az egy szobában alvást? ILletve a nagyobbik nem lesz-e féltékeny, ha a kicsi mellettetek alszik?
2012. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!