Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május-júniusi babát mibe...

Május-júniusi babát mibe öltöztetnétek? Tehát arra vagyok kiváncsi, hogy a kórház utáni pár hétben mit adnátok rá? Milyen ruhákat?

Figyelt kérdés
Lassan itt az idő és előbújik a kisfiam, de nem is tudom mit adjak majd rá. Vékony rugit meg hosszú újjú bodyt? Vagy abba melege lesz?
2012. máj. 2. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 3hós korig nincs hhőháztartásuk.
2012. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát én személy szerint egy vékony bodyt és egy vékony rugit adnék rá. Vagy vékony nadrágot adnék neki. De úgy tudom,hogy ha a nyaka vizes akkor melege van. Az én lányom április végi,júniusban már sokszor volt otthon(panelban) bodyban. Vagy még az se sokszor. Ha megkérded a kh-ban akkor biztos segitenek a csecsemősök.(első voltam,csak teregettem egyet)
2012. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiamra vettem napozót(ilyen fazont: [link] volt amikor csak body volt rajta napközben, néha csak pelus volt rajta egy textilpelussal letakarva.

Vékony rugit este alváshoz kapott nagyon vékony hálózsákkal.

2012. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fiam holnap lesz 1 éves. Amikor született után volt egy hűvösebb időszak akkor body+rugiban volt (vékony), de mikor jobb idő lett, akkortól csak body.
2012. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fiam április elején született akkor nagyon meleg volt. végig body-ban volt esetleg egy kis nadrág és anyag pelussal takartuk be. De nem volt fázós és kis idő eltelt mire rájöttünk hogy melege van így még nadrágot sem igényelt. De azért érdemes készülni egy pár db vékony rugival is.
2012. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Van mindenféle ruhácskám, csak kicsit tanácstalan vagyok, hogy mit is kell ráadni a babákra az első hetekben. Mert ebbe a melegbe is annyira beöltöztetett babákat láttam. :)
2012. máj. 3. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!