Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok gyümölcs- és...

Ti használtok gyümölcs- és zöldségcentrifugát? Most szeretnék venni. Olvasgattam róla, és nem egyszerű a választás.

Figyelt kérdés

Esetleg, ha használtok ilyet, írjátok meg milyet és miért pont azt! Én ezt néztem ki:

[link]


Mindent tekintetbe véve elég jónak tűnik. Nagy teljesítmény, széles beöntőnyílás, nagy tartály, rozsdamentes acél, mosogatógépben mosható. Ár-érték arány is jó. Túl drágát sem szeretnék venni, mert tudom, hogy van 1000 watt feletti, de azok már harminc akárhánytól kezdődnek.



2012. máj. 2. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ne vedd meg. Nem fogod tudni kihasználni. Nagyon savas a gyümölcslé ami friss gyümölcsből készül, soha nem itta meg a babám, de még én sem, olyan mint a must. Rengeteg gyümölcsöt elpzarol, mert ugye a lé kijön, de a rostok az egy tartájba gyűlnek mint szemét,és még meg is kell hámozni, kimagozni.

Nagyon kevés gyümölcsöt lehet bele tenni, mert ami nagyon rostos, mint pl. narancs, vagy apró magvas mint pl kivi, eper,szőlő eltömítik a szűrőt, nem lehet bele tenni. Lényegében csak almát, répát lehet bele tenni, de soha sem itta meg a lányom.

Kidobott pénz szerintem, én kaptam a Mamitól, 35.000ft volt, nano szűrős TopShop- os csoda, 3x készítettem alma lét, egyszer sem itta meg, csak kidobtam a sok almát.

2012. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem ilyen van.

Amennyire lelkes voltam,annyira nem használom.Nagy ritkán amikor répafőzeléket csinálok,vagy répa rost kell akkor a répát szoktam használni.A levét megissza párom,a rostokat ami marad a centribe meg sok mindenre felhasználom.Gyümölcsöt az elején használtam,de felesleges.Annyi lét sosem facsar ki,hogy az egész család jóízűen igyon,egy pohár gyümölcsléért meg kár bepiszkítani.Nekem a polcon porosodik,csak foglalja a helyet..

2012. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van, nem ilyen, de van. Nagyon szeretem, nagyon finom a friss gyümölcs lé. De a gyereknek nem adok, emrt ő nem iszik semmit vízen és tápszeren kívül. Szerencsére.
2012. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte ugyan ez van, és minden reggel használjuk . Már a hozzátáplálástól használtam. Minden reggel frissen facsart levet iszik. Mi kávézunk, ő gyömölcslevezik. Nagyon-nagyon szereti. Mi alma-répa-céklát. Vagy csak alma-répát szoktunk neki csinálni, de már alig várom a friss gyümiket.Nekem az a tapasztalatom, hogy szuper jó. A kis üveges ivólevek nagy része sűrítményből van visszahigítva ami elég cukros..
2012. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huh, köszönöm az eddigi válaszokat! Elég vegyes :) Kicsit elbizonytalanodtam. :) Már régóta tervezem, hogy veszek egy ilyet, de most, hogy megy a hozzátáplálás és jön a gyümi szezon nagyon felbuzdultam. Én is imádom a gyümileveket. Minden nap iszom most is, csak boltit. Gondoltam, hátha ez így jobb. De most.... nem is tudom.


Különben, aki használja, mennyi gyümölcs, zöldség kell mondjuk egy pohár italhoz pl?

2012. máj. 3. 09:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén mondva én se használom. Kaptuk,de nem szeretem. Sok gyümölcsöt elpazarol, a leve meg kevés. Sűrű is a lé és a gyerekek nem isszák meg. A megmaradó gyümölcshúst meg megenni nem bírjuk így kuka. azért meg sajnálom a drága gyümölcsöt bele nyomkodni. Szóval arra gondoltam,eladom.
2012. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megbántam,hogy megvettem.Túl sok gyümölcsöt pazarolok el egy pohár gyümölcsléért..
2012. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!