Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet segíteni szorulás...

Hogyan lehet segíteni szorulásos babán, hogy könnyebben tudjon kakilni?

Figyelt kérdés

6 hónapos, Mecsek Baby teát és egyáltalán sok folyadékot iszik, eszeget már gyümölcsöket, főzelékeket.

Széklete van szinte minden nap, de rettentően kell erőlködnie és nagyon kemény neki.

Ötletek?


2009. jún. 23. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajna én is ebben a cipőben járok de 2 naponat kakilunk és hőmérővel. Pedig az enyém 4hós és csak anyatejes. Mi lesz később?

Szilvát mondják, hogy jó. Azt megpróbálhatod.

2009. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ánizstea nagyon bejött.
2009. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj neki rostoslevet adni. Őszibarack és sárgabaracklé segíthet. A szilvalé az tuti hajt, de nem azzal kezdeném, mert az a szorulásost is NAGYON meghjathatja. Persze eleinte keveset adj bármivel is próbálkozol. Egyrészt áteshettek a ló másik oldalára, másrészt 6 hónaposan mindent óvatosan kell bevezetni.
2009. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gyümölcsleveket iszik (őszibarackot, sütőtöklevet), szilva hatástalan volt.

Az ánizsteát kipróbáljuk.

Várom további ötleteiteket!!

2009. jún. 23. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Te is igyál sok folyadékot és egyél meg napi 4-5 kivit .Nekem csak ez vált be pedig én is sokmindent kipróbáltam a babámnál.Egy próbát megér.
2009. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja persze ha szoptatod csak akkor segit,mert azt nem itad.
2009. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Csak a banánt ne!

Semmit ne vegyél ami nem hazai gyümi, mert éretlenül szedik le, h ne rohadjon meg mire ideér, tönkreteszi a baba gyomrát.

Én multkor adtam neki egy banánt, 3 napig szenvedett annyira nem tudott kakilni, mig végül az ÜVEGES sütőtökpüré segített és rengeteg köményestea.

Azóta csak üveges kaját adok, mondhat akárki akármit, nem is volt probléma.

2009. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Narancslé,vagy cukros kamilla teát szokott javasolni a doktornőnk.
2009. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is hőmérővel kakiltunk sokáig. Ne aggódjatok amint elkezditek a hozzátáplálást lesz kaki bőven. 6és fél hónapos kislány anyuja.
2009. jún. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!