Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltok/vásárolnátok...

Vásároltok/vásárolnátok babátoknak turkálóból ruhát? Vagy csak újat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem vásárolnék. Használt ruhát csak rokontól vagy ismerőstől veszünk használatba.
2009. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
99%-a a ruháinknak öröklött,a maradék turis!!
2009. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
szia!én mindenképpen vásárolnék főleg hogy nem túl jók az anyagi kilátásaim.szerintem semmi rossz nincs benne ha alaposan kimosod,kivasalod.nekem szerencsém van a párom tesója nemrég szült tehát mindent örököltünk:)28h km.
2009. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Én szoktam vásárolni. Nem turkálóban, bár arra is volt példa, hanem a teszveszen. Eddig nem csalódtam egyik vételben sem. Sokkal olcsóbban lehet szép ruhákhoz jutni, mint az áruházakban és ezek a csöppségek nem is tudják úgy elnyűni még a ruháikat.
2009. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, vásárolok az angolban. Győrben van egy nagyon szuper hely, ahol olcsó, de nagyon jó minőségű babaruhát lehet kapni. Nagy részét még nem is hordták, olyannal meg még nem is találkoztam, amelyiken lett volna valamilyen folt, illetve szakadás. Én nagyon szeretek ott vásárolni, pedig megtehetném, hogy újat vegyek. De minek? Pár hét alatt úgyis kinövi.
2009. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Én szoktam vásárolni,szinte újak,mert hamar kinövik a csöpségek,és amugy is kimosom
2009. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
szia! a legcsinosabb ruháink-farmernaci, tuti pulcsi, póló, kabátka- turiból vannak. csak a badykat, előkét veszem újonnan, de az is tescos. ár-érték arányban a legjobb
2009. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Én magamnak sem szoktam hordani idegen emberek használt ruháit, ezért a babára sem adom rá.

Megértem, ha valakinek nincs másra pénze, gondolom ezek az anyukák maguknak sem szoktak új ruhát venni.

2009. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok! Én pont most indulok a turkálóba.

Nálunk Szfváron én is találtam egy nekem valót. Amiket eddig vettem nem lehetett ott hagyni bodyk, kisnadrágok mind-mind 80Ft/db. Újonnan Kb. 1 db a 10*szeresébe kerül.

Én kimosom, de az új ruhákat is.

33+4 hetes kismami

2009. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is vásárolok a turiból.Nagyon szép ruhákat lehet nagyon olcsón megvenni.
2009. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!