Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásároltok/vásárolnátok...

Vásároltok/vásárolnátok babátoknak turkálóból ruhát? Vagy csak újat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
A babruhákat ugyanott turizzátok ahol a felnőtt ruhákat?
2009. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Ki pontozgat le mindenkit?Normális?
2009. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Az első kisfiam amikor kb 7-8 hónapos volt, akkor nyílt egy angol turi mellettünk. bementem, és azóta rendszeres vásárlójuk vagyok :D Magamnak is, és a kisfiamnak is! most jön a tesó, és ha megyek, és látok olyat, ami tetszik, persze, hogy megveszem. 6-7e ft-ért több darabot veszek, és mind márkás cucc, és mosás után tökéletesek!

Nem veszek turiban cipőt, és fehérneműt.

És ezen kívül van ÚJ ruhánk is! ezt az utolsónak üzenem!

2009. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Mi rengeteg turis ruhat kaptunk, semmilyen kifogasunk sincs ellene.

Egyebkent Angliaban elunk, itt joval olcsobbak a babaruhak (meg ugy altalaban a ruhak), de az igen markasak mar itt is dragak, azokat ujonnan nem veszem meg (mint peldaul Ralph Lauren, de Gap-et, vagy Next-et sem veszek ujonnan, nem latom ertelmet). Itt turi nem igazan van, nincs is ertelme, de netrol szoktam masodkezbol ruhat rendelni, ha latok valami csini kihagyhatatlan dolgot.

A szuleimnek az egyik baratja Magyarorszagon turiban dolgozik, ok X mennyisegu valogatott cuccot megvehetnek dolgozoi kedvezmennyel. Toluk rengeteg turis ruhat kaptunk. A donto tobbseguk semmiben sem kulonbozik az ujtol, a legtobbje matricas volt, arcimkevel, bolti vallfaval. Orultem, hogy kaptuk.

Ha Magyarorszagon elnenk, akkor szerintem jarnek turiba vasarolni is.

Egyebkent nekem egyetlen egy ismerosom utkozott meg azon, hogy hasznalt ruhat raadok a gyermekunkre: a sors fintora, hogy ez epp egy olyan ember, akinek a nagyzasi maniajan kivul semmilye nincs, nem talal munkat kb ot eve, mert o minimum kozepvezeto szeretne lenni, nem jelentkezik be a munkanelkulibe, mert szerinte az ego lenne, egyebkent meg benzinre, zoknira nincs penze, mert a felesege egyedul tartja fel a hatalmas hazukat, valamint a ferj adossagait rendezi. Havonta 5000 forint zsebpenzt kap. Persze ez szerinte nem ciki, de a turis ruha igen.

Nah, rajtam szerintem az ilyen ember ne szornyulkodjon.

2009. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
* javitok: semmije
2009. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Simán! :) A legtöbb babaruhánk turiból, bababiziből van. Nagyon szép és olcsó ruhákat lehet venni, tényleg csak annyi, hogy kimosod, kivasalod, utána a kutya meg nem mondja, hogy mi van a gyereken... Egyrészt gyorsan kinövik, nem sajnálja úgy az ember, ha olyan pecsét marad benne ami nem jön ki, másrészt nekem öröm a babaruhák között túrkálni és sikerélmény, ha valami szép darabot találok.
2009. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nem bady, hanem body :))
2009. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Én is rendszeresen vásárolok turkálóban, méghozzá azért, mert ahova én járok, ott kilóra adják a babruhákat (3200 ft/kiló). Na most el tudjátok képzelni, egy-egy kantáros nadrágnak, vagy pulóvernek milyen súly van. Épp a múltkor 3000 ft-ból 16 ruhadarabot vettem a kicsinek (persze ebben volt mindenféle), de úgy gondolom, hogy inkább legyen több ruhája, mint csak pár db, de drága. És sztem egyébként semmi különbség nincs a turis ruha, és az ismerősöktől kapott rucik között: használt mindkettő. És azért babáknál egészen más, mint a felnőtteknél: pl. egy baba nem csinál izzadtságfoltot a ruha hónaaljára...

Amúgy a kombidresszeket, harisnyákat, sapikat, zoknikat én is mindig újonan veszem.

2009. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

Én vásárolok rendszeresen. Megvehetném újonnan is, de minek? Mosás és vasalás után olyanok, mint az újak.

A lányom szinte csak márkásba "jár", mindig megjegyzik milyen csinos.

Next, Baby Gap, Mothercare, George, Mini mode, Baby Place, C & A, H & M, Levi's,... ruhái vannak, gyönyörűek! 200-400 Ft/db áron veszem őket. Magamnak is turiztam már Mango táskát, hibátlan állapotút 400-ért. :)

Senki meg nem mondaná, hogy honnan vannak a kicsi cuccai, annyira újszerűek!

Minek venném meg 4-5-X ezerért ugyanazt?

Body-t, 1-2 rugit, meg cipőt, zoknit, sapkát veszek újonnan.

2009. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%
Kedves győri válaszoló! Én is abba a turiba járok, ott a színháznál:) Tényleg tuti jó darabok vannak, és hihetetlenül jó áron! Kis póló 500Ft, nadrágok 800Ft...Én magamnak is vásárolok turiból, a legtutibb cuccaim onnan vannak. Szerintem abszolút nem gáz. Inkább legyen 5-6 nadrágom esetleg turiból, mint egyetlen egy drága..
2009. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!