Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alakul ki a babáknál a...

Mikor alakul ki a babáknál a félelem érzet? Az ágyról való leesésre gondolok. Mikor tudja, hogy az ágy végénél nem mehet tovább?

Figyelt kérdés
Éjjelente sokszor felriadok attól tartva,hogy leesett az ágyról /koztunk alszik a nagy ágyban/.9 hós mászó baba anyukája
2009. jún. 24. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 1 vagy másfél éves kortól
2009. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok még annyit hozzátennék hogy mondogassad neki hogy nem szabad meg ilyesmi és akkor hamarabb megjegyzi megtanulja igy nyugottabban alhatsz..
2009. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem..főleg,h má esett is le a Drága:-(

Mi ugy oldottuk meg a dolgot h eddig köztünk aludt,de én is féltem,h leesik...igy betoltuk a falhoz az Ő kisgyátbe a miénk mellé,Párom kivette a rácsokat azon az oldalon,igy teljesen mellettünk/tem van s Nem tud leesni:.-) szereti is a kis Fészkét:-)

1 éves KisFiu Anyuja-)

2009. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:nekünk azért is jobb igy,mert még szocsizunk is éjje...

s mióta igy alukál,megtanult egyedül,háttal szépen lemászni a nagyágyról is:-)))

2009. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi is odatettuk a kiságyat a nagy mellé,csak a rácsait nem tudjuk kivenni,így oldalt nem eshet le,csak az ágy végérol,de sokszor annyit forog,hogy kozel van a végéhez.Amúgy o is még szopizik éjjelente tobbszor is.
2009. jún. 24. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: a rácsok nekünk sem kivehetőek voltak,igy az egész oldalt levette férjem,ami "köztünk "volt a Babával:-) a stabilitással nincs gond,mivel az ágy alja máshová csatlakozik,a rácsok "csak"kerületet képeztek...

Remélem beválik Nektek is:-)

Próba-szerencse:-) üdv.

2009. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekunk is igy van a kiságy,koszi a tanácsot!
2009. jún. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!