Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám erről leszoktatni?

Hogy tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
4hós babám pár napja kibirhatatlan lett..eddig sem volt túl jó alvó..kb éjfélkor leraktam és reggel 6 7 ig aludt evett majd még aludtunk délelött..de most..3orákat alszik és utánna 1 2 orát fent van nyüglődve orditva ha nem ringatjuk de sokszor még akkor is ordit mig megnem nyugszik...mit tudok ezellen tenni?
2012. máj. 7. 06:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem megkezdődött nála a fogzás.Ha fáj, viszket az ínye, az a legmélyebb álmából is felveri.Nem ritka, ha valakinek már ilyen korán kibújik az első foga, pl. barátnőm lányának 4, tesóm kisfiának már 5 hónaposan kibújt az első kis foga.Próbáld ki a Dentinox gélt, vagy a Dologélt.Utóbbi azért jó, mert gyógynövényes, így akárhányszor bekenheted vele az ínyét.Nézd meg az ínyét, ha meg van duzzadva, vagy fehéredik, akkor biztosan jön a foga.És legyen otthon fájdalomcsillapító szirup,Nurofen, vagy Panadol.Ha biztos vagy benne, hogy fogzás okozza, és nem segít semmi, akkor adhatsz neki.
2012. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..igen mi sis fogra gondoltunk vettünk is géleket..morzsolja a textilpelust..felül 2oldalt 2 dudor van neki..doki szerint nem a foga én már nem tudom_:S
2012. máj. 7. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!