Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni...

Hogyan tudnám leszoktatni róla? 10 hónapos lányom pár napja nem akarja megenni amit főzök neki, nyomja ki a nyelvével, köpködi rám. (Tegnap már a rizspéppel is ezt csinálta).

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes, eszik, már rájöttem, én soha nem erőltetem a kaját.
2012. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hós kislányom se eszik rendesen mostanában, egyébként nem darabosabb a kaja mint szokott lenni? Ő még a túrókrémet is túl darabosnak ítéli meg és tolja ki a nyelvével. Én ha verset mondok vagy énekelek evés közben, akkor jobban eszik, eltereli a figyelmét.
2012. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is volt kb ebben a korban... Ha nem evett, nem evett, fél óra múlva újrakínáltam, ha akkor sem, akkor következő evészetig nem kapott enni. Egyébként nem is kért. A kövi kajálásnál meg ugyanazt az adagot kapta, amit szokott, ha megette és éhesnek tűnt még, akkor adtam neki még. Aztán 1 hónap múlva elmúlt ez a válogatása. Ja, és továbbra is ugyanabban az időben adj neki, ne hagyd összekeverni a napirendeteket. :)
2012. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot. Uzsonnakor evett. Kíváncsi leszek a holnapra:D
2012. febr. 6. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, majd írd meg lécci!
2012. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, mégvmi: nekünk volt olyan, hogy este nem akart enni, csak köpdöste a cuccot. Aztán hajnalban 5kor kelt, nyafogott meg cuppogott, de nem adtunk neki kaját, csak reggel 7kor, a szokott időben. Úgy evett, mint a gép egész nap :D
2012. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!