Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúp? Akkor most van...

Viburcol kúp? Akkor most van értelme? És nem baj, hogy kúp? Kisfiam mindig bekakil, ha kúpot kap.

Figyelt kérdés
Mindenhol mást olvastam róla, most egy picit összezavarodtam. Hogy egyáltalán mire is jó? Kisfiam lassan 7 hónapos, néha óránként kel. Szopizni már csak kétszer szokott, de lehet már az sem kéne neki, csak megszokásból teszem cicire. Megtanult mászni és felülni és azóta horror minden éjszaka. Éjjel is gyakorol :( Ilyenkor felül, pedig a szemei csukva vannak, nyüglődik, de igyekszem minél hamarabb megnyugtatni, nehogy felébressze a nővérét (ő 2,5 éves) Az rosszabb, mikor álmában elkezd mászni, ilyenkor nekiüti a kis fejét a kiságy rácsának, szélének. Na, ilyenkor sír is, ilyenkor mindenképp kiveszem az ágyából, karban altatom vissza. Nem tudom, meddig tart ez, de már férjemmel együtt padlón vagyunk, alig alszunk, ezért eléggé ingerlékenyek is....nem jó ez így. Gondoltam erre a kúpra, de nem árt neki ennyi kúpozás? Mert hogy napokon keresztül kell neki adni, igaz? Kérlek titeket, ha van tapasztalat ezzel kapcsolatban, vagy bármi más ötlet , szívesen fogadom!!!!!!!

2012. máj. 7. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. 1 csónakban evezünk. Nekem ugyanezt csinálja, csak 10 hónapos, most tanult meg mászni, és kb 2 napja megy ez az éjszakázás. Óránként de van hogy félóránként ébred, mert nekimegy a rácsnak, beveri a fejét, feláll, de nem tud visszaülni, vagy isszazuhan és akkor keservesen sír. Meg kell nyugtatnom, amitől felébred (mindenki)Én adtam neki kúpot az elején, mert a foga is jött, nem volt nagy változás, talán 2 éjjel nyugodt volt, de én ezt egyáltalán nem a kúpnak tudom be, én egy egész dobozzal adtam be neki egymást követő éjjeleken. Megpróbálhatod, bár szerintem humbukk az egész, nincs ebben semmi hatóanyag, hisz akkor nem lehene korlátlanul adagolni. Állítólag glicerin van benne semmi más. Ha másra nem székrekedésre jó lehet, bár ahhoz elég drága. De a te gyereked, ha gondolod tégy egy próbát a kúppal, lehet, hogy nektek jó lesz.
2012. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem árt neki, homeopátiás szer, korlátlanul adható.

Nekem aludt tőle, kipihenten ébredt, én akkor adtam, amikor fogzott, és nem bírt aludni. 2-3 napig adtam, akkor kipihentük magunkat.

2012. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyet találtam, előző vagyok:

[link]

2012. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem 2 napja, hanem 2 HÓNAPJA megy az éjszakázás.
2012. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! azt hiszem, teszek egy próbát, mert már tényleg nem tudom....
2012. máj. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!