Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben etetitek 4-5 hónapos...

Miben etetitek 4-5 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hét múlva kezdjük a hozzátáplálást,nem tudom hogy miben etessem.Az ölemben vagy bébihordozóban?Tápszeres a babám,egy nagy párnára fektetem és úgy veszem az ölembe,de egyfolytában a kis fejét emelgeti,mint ha "felüléseket" csinálna.
2012. máj. 7. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a baba pihenőszék vált be. Be tudod kötni, és kényelmesen be tudod állítani neki. A te kezed is szabad.
2012. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a pihenőszékben kezdtem, utána megvettük az etetőszéket (Chicco), amit lehet dönteni. Ha egyik sincs nektek, akkor tökéletes a bébihordozó is.
2012. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia!Én 1 hónapja kezdtem, most 5 hónapos. Legjobban az ölemben tud enni, neki nem jött be a hordozó vagy a pihenőszék. Össze vissza forgatta a fejét, összekent mindent. Így sem könnyű,de majd belejön:)
2012. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is az jött be, hogy az ölemben volt, amikor nagyon kapálózott, akkor a testemhez közelebb lévő kezét a hátam mögé tettem, a karommal tartottam a hátát, a másik kezét megfogtam és maradt 1 kezem az etetéshez. Mind a két gyerkőcnél ez volt a legegyszerűbb póz, még ma is így etetem őket, ha betegek és le vannak gyengülve, pedig már ovisok.
2012. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pihenőszékben etettem, az ölemben csak néhány napig működött a dolog, mert utána össze-vissza forgatta a fejét és sosem találtam bele a szájába.
2012. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az ölemben kezdtem a hozzátáplálását (5,5 hós volt), de pár nap múlva áttértünk az autós hordozóra - ott nem tudott annyira izegni-mozogni:)

Viszont a legjobban bevált mód a 7 hónaposan kapott, prímán dönthető etetőszék lett!:)

Mi használtan kaptuk, 8 évvel ezelőtti, de már kaphatók nagyon jó, jól dönthető biztos etetőszékek (elvileg újszülöttkortól), ha úgy döntötök beruháztok erre.

2012. máj. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!