Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell szopnia egy 3...

Mennyit kell szopnia egy 3 hetes gyereknek/4350g/?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm állítja hogy az övéké 200g-ot szopott 3 óránként. Mikor én mondom a 80g-ot keveslik. De a gyerek 3700-al született 3500-al jöttünk haza, most 3 hetesen 4350g a gyerek sztem ez azért nem rossz.
2012. máj. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ne méricskéld, ha van sok pisis pelusa, kb 6, meg kakil is jócskán, akkor nyugi.


Annyiszor szoptasd, amennyiszer a baba kéri és annyi ideig legyen a cicin, ameddig neki, jó, mert akkor kiszívja a a hátsó, táplálóbb tejet.


Én annak idején hetente 2x mértem a babámat, láttam, hogy jól gyarapszik, nem foglalkoztam tovább vele.


Jó babaázást! Gratula hozzá! :))))

2012. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindket gyerekem 40-50 miliket szopott ennyi idosen. :-) hiztak havi egy kilot, szoval nem volt gond. :-) a baratnoid rosszul emlekeznek, a fiam most ket eves, eleteben nem evett meg 200 mili tejet egyszerre.
2012. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbben úgy tudhatod meg, hogy mennyit kell szopnia, ennie a babódnak, ha az alábbi képletet használod:

súly: esetetekben 4,350, ezt beszorzod 150-el, aztán az így kapott összeget elosztod az etetések számával.

Gondolom a Te bébid is 8x eszik egy nap. Az így kapott összeg: 81. Tehát teljesen jól étkezik a baba nyugodj meg! :))

2012. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is csodálkoztam mert a 3 éves lányom bír reggel 2dl tejet meginni.
2012. máj. 8. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!