Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,11honapos babatokat hol...

10,11honapos babatokat hol furdetitek, kadban? Es mennyi vizet engedtek bele ha ul meddig er neki? ulve furdetitek vagy le is fektetitek?

Figyelt kérdés
:D bocsi a sok kerdesert!
2009. jún. 24. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor már biztosan ült a baba, a nagy kádban is fürödhet. Én max. melléig engedtem a vizet, de persze soha nem hagytam egyedül.

Lehet kapni ún. fürdetőkarikát, ez egy kis keret, amit le lehet "tappancsolni" a kád aljára és a baba nem tud eldőlni. Most 6 hós a 3. babám, hamarosan beszerzek egyet:)

2009. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 hós babámnak van fürdetőkarikája és nagyon szeretem.A mellkhasáig engedem a vizet!Nekem jól bevált!
2009. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a nagykádba teszem bele a kiskádját, és azt teleengedem vizzel. Mindig ülve fürdik, játszik a vízben, utál benne elfeküdni. a hajmosásnál ugyis ez a bajom, hogy küzd a fekvés ellen. viszont imádja, ha a zuhannyal közben "veretem" a hátát, és ilyenkor kihasználom a vigyorgós időt és lemosom a sampont a hajáról:-)
2009. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!