Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik a legkisebb...

Szerintetek melyik a legkisebb sportbabakocsi?

Figyelt kérdés
Persze a tolóka után :)
2012. máj. 8. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az esernyőre csukhatóak.
2012. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Espiro magic kicsire csukható, de széles tágas kényelmes a babának
2012. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Espiro magic és a Quinny Zapp

Mindkettő ici-pici, de az Espiro-nak dönthető a támlája

A Quinny viszont tartósabb!

Az espiro-nak rettenetesen gyorsan kopnak a kerekei és nem lehet újat beszerezni :(

2012. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy az esernyő meg a sport az két külön kategória, de lehet hogy tévedek...


Na minden esetre nekünk Chicco pone XS van, ez nekünk szuperül bevált, de van egy gyanúm, hogy már nem gyártják, hamarosan a 3. gyereket fogjuk beletenni.


5,5 kg, és olyan keskeny, hogy a BKV-n felfér egy olyan ajtón is, ahol van középen kapaszkodó.


Nagy csomagtér alul, jól forgó, helyből tud kanyarodni. Én csak jót tudok írni róla.

2012. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Chipolino viva 2011: ennél jobb babakocsink még sosem volt. Sportbabakocsi, de újszülöttnek is használható, átfordítható és állítható magasságú tolókar, pohártartós, lábzsákkal, bolygósítható elsőkerekek, nagyon könnyű, extrán párnázott amitől nagyon kényelmes, öt pontos biztonsági öv, és a bolygósítható kerekek duplák, stabil az egész, a legtöbb sportkocsitól eltérően nem kelt olyan érzést, hogy bármikor összecsuklik az alumíniumváz. Masszív, de könnyű járgány, mi imádjuk, tényleg nagyon jó. Ja, és valóban egyetlen mozdulat összecsukni, lapra csukható, nekünk az ignis hátuljában elfér. :)
2012. máj. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Quinny Zapp, Chipolino Omnia, ABC Design Take Off - ezek hajtogatva csukhatóak, így nagyon kicsik. Nekem az esernyőkocsik nem fértek be normálisan a csomagtartóm hátuljába. Nagyobb összecsukva, de csak 5.5 kg a Peg Perego Aria, ilyen is volt, nagyon szerettem.
2012. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi Mindegyőtöknek!

Igazából az összecsukott mérete nem számít, mert nagy a csomagtartónk, inkább kinyitva legyen pici.Alacsony, és keskeny, nagyon vékonyka babának kell:)

2012. máj. 8. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Nekünk ilyen van:

[link]

Aki azt írta hogy az esernyő kocsi nem sportbabakocsi az nézze meg ezt a linket!Oda van írva hogy sportbabakocsi és esernyőre csukható!!!!!!!!!!!

2012. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden esernyő babakocsi sport babakocsi, de nem minden sport babakocsi esernyő kocsi :)


Chipolino carolina :) De előbb-utóbb megnő a baba :) Lesz rajta újra overál... Akkor kell a nagyobb :)

2012. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8.vagyok

Kedves utolsó!

Nem tudom nézted e amit belinkeltem.De ebbe a kocsiba télen bundazsákot raktam és a kislányom overálban kényelmesen elfért,márciusban volt 2 éves.

2012. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!