Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos babám, még mindig...

13 hónapos babám, még mindig szopizik éjszaka (csak éjszaka), de kb 5-6-szor. Hogyan tudnám leszoktatni róla? Nappal eszébe sem jut a szopizás.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ilyen korban ez már csak rossz szokás,főleg ha nappal már egyáltalán nem igényli. Valószínűleg megszokta, hogy cici nélkül nem tud visszaaludni éjjel az éberebb alvásfázisa után.

Az én lányom is 13 hónapos, de én csak 8 hónapos koráig bírtam az esti-éjszakai kiszámíthatatlan idejű és menyiségű ébredést. Nekünk bevált az Aludj jól, gyermekem módszer. Sírással jár ugyan, de egy hét után összehasonlíthatatlanul pihentebben ébredt a lányom. Rólam nem is beszélve.

Persze azóta is előfordulnak éjszakai szopik, ha mondjuk nagyon jön a foga, de ez pár hetente 1-1 éjszaka 1 ébredést jelent.

2009. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ne is vidd orvoshoz és ne is kend be a szteroidos krémmel ha esetleg azt kapna a babád. Had hatalmasodjon el rajta az ekcéma vagy mittudom én mi.....
2009. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!