Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van úgy hogy szülés...

Más is van úgy hogy szülés óta szinte jobban működik a szex és jobb?

Figyelt kérdés
Tudom,nem konkrét babás kérdés, de aki van hasonló helyzetben az örüljön velem!Mindenki ugyanis azzal riogatott,hogy babával már nem lesz olyan jó, majd rá figyelünk, nem leszünk felszabadultak meg ilyenek.Ennek ellenére nálunk ha lehet még jobb...:D
2009. jún. 24. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én is jobban élvezem,és az "étvágyam" is a régi,ha nem nagyobb :D....kivéve ha nem alszok el este 8kor :D
2009. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy többé semmi közöm nem lesz hozzá, ahogy ott feküdtem a lábadozóban... de hál istennek nem így lett.


A doki valószínűleg saját magát vette alapul és szűkebbre varrt, mint eredetileg voltam :)

Másrészt belül is repedtem, és úgy néz ki, hogy a seb forradásának helyén keletkezett egy 3 cm-es, könnyen hozzáférhető g pontom. Azóta gyakran megtapasztalom, hogy milyen a dupla orgazmus :D

2009. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
de jo nektek, mi csak szenvedünk:(
2009. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen , nekem is jobb! Hülyén hangzik, de én még szűkebb is lettem (varrtak mert repedtem), és azóta klasszisokkal jobb érzés...
2009. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na hát akkor én is örülök nektek...Sajnos ma este nem megy dolgozik a párocskám...
2009. jún. 24. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért jóbb mert boldogabbak vagyunk a kicsitöl
2009. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát igen szerencsések vagyunk, meg szerintem az is számít hogy jobban értékeljük az elcsípett félórákat, öleléseket mint eddig, de fizikailag is jobb és az a durva hogy még esztétikailag is jobban nézek ki odalenn :-)
2009. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!