Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Espiro Vector Pro 3in1 hol a...

Espiro Vector Pro 3in1 hol a legolcsóbb most (119ezer maximum)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Külföld is, webshop is érdekel.

Ilyen a kocsi: [link]


2012. márc. 8. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 119.990 Ft.

Jól értem, hogy max ennyiért vennéd meg?

2012. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt is ennyi:


[link]


[link]


Első vagyok, ennyit találtam.

Segítettem? Vagy ennél kevesebbért gondoltad?

2012. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen kedves vagy és ennyit keresgéltél nekem, de én a PRO verziót keresem, nem az Air-t.

Az Air-nek kicsi az első kereke és ha jól tudom kagylóüléses a sportrésze.

2012. márc. 8. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Úúú, tényleg! Bocsánat!

Igazad van, a PRO verziót csak 129.990 Ft-ért látom, de belinkelem, ha netán úgy gondolod:


[link]

2012. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

nézd meg ezt:


[link]


olcsóbb, ez csak 79.990 ft és ugyanúgy 3 részes :)

mind a 4 kereke felfújható, és vízszintesig fektethető a sport része. plusz amivel jobb mint a vector pro, hogy teleszkópos a váza, ringatható és ültethető a mózes.. nekem bejött!

2012. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Hozzászóló!


A Vector Pro-nak is ültethető a mózese. Sokat újítottak az előző típushoz képest.

Amit küldtél, az is szép kocsi, de az Espiro masszívabb és mégis könnyű. Sokat kell majd a csomagtartóba be és kipakolnom, naponta legalább egyszer, de inkább kétszer.

A nagyobb gyerekünk kocsija egyébként hasonló volt, mint amit küldtél, csak még fix pumpálható kerekekkel. A teleszkópja sajnos annak elég gyorsan elromlott, így az egyik oldala picit lejtett. Pedig elég drága volt. Lassan 10 éve 75 ezer forint volt.

Egyébként még a Touragoo kocsiján gondolkodom, de annak azt hiszem nem pumpálhatóak a kerekei és nehéz is. [link]

2012. márc. 16. 09:45
 7/9 anonim ***** válasza:

itt vannak: www.argep.hu/trend/ESPI/Espiro-vector-3in1.html


többségében air. a végén van a pro 129 ezeért.

2012. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

találtam még egyet:


bambino.hu/spd/ES854/ESPIRO_Vector_Pro_3in1_multifunkcios_babakocsi

2012. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sziasztok !

Nekem is Espiro Vector Prom van és én nagyon szerettem a VILÁG LEGJOBB babakocsija . Kislányom most 11 hónapos és nagyon szeret benne lenni és ez tényleg baba-mama babakocsi. Mi 4 hónapos koráig használtuk a mózesrészét a babocám nagyon sokat aludt benne aztán utána a sport részét ami nagyon jó mert ez is dönthető így ebbe is nagyokat tud aludni. Nagyon kényelmes könnyű vázú szupi a kerekei én mindenhol eltudtam benne tolni a lányomat(hóba,fagyban,csuszos úton , macska kövön, egyenlőtlen úton ) Nálam külön plusz volt hogy a mózest is belehetett rakni a kocsiba és igy a lányom ebbbe a kocsiba nagyon sokat aludt utazás közben aztán hogy nagyon strapa bíró a tároló része és az hogy a Babahordozó is csatlakoztatható a vázhoz :) Csak ajánlani tudom és hidd el minden pénzt megér :)

2012. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!