Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok olyat hogy a...

Tapasztaltatok olyat hogy a védőnő és a gyerekorvos is nem tájékoztat titeket rendesen? (szoptatás, oltások, hozzátáplálás stb. )

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 05:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen nekem se mondta a gyerekorvos hogy 6-8 hétig lehet beadni a rota ellen. Annyit kérdezet kell vagy nem. Én kérdeztem szó szerint ajánlja a doktor úr? Döntsem el én. Ez a válasz!

A védőnő össze vissza keresett állítólag mielőtt szültem mert ö úgy emlékezett március 12-re vagyok kiírva. Közben 18-a és 6 nappal később 24-én született. Mobilján hívtuk hogy meg van a baba és mikor megyünk haza. Rossz számot adott meg!!! Vonalason hívta a párom. Egyszer hívtam a terhesség alatt gyanús volt hogy nem elérhető de nem foglalkoztam vele. Megkérdeztem tőletek.

2009. jún. 25. 14:34
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Sziaztok!

Én nagyon megvagyok elégedve mindkettövel.Ez sajnos nkerület vagy telpülés függü itt a Xlll kerületben nagyon jo én ezért kerestem itt albérletett.

Szabad orvos választás van ma magyarországon aki nincs megelégedve vele kerdezze meg ismeröseit rokonokat barátokat ki tud egy jo gyerekorvost ha elérhetö távolságba van menyjetek át hozzá kit érdekel mit szol a mostani orvos a kartont át lehet kérni postán igy nem kell személyesen ha ezt kellemetlen nektek. megéri hidjétek el én is ezt tettem.A védönö adott azal nem tudtok mit tenni de nagyon sok baba-mama klub van ahol meghivott védönök vannak és tényleg segitenek. Én a vizafogo sétányon lévö gyerekjolétibe járok minden elsö pénteken még ingyen baba-mama torna is van. Kérjetek segitséget a helyi gyerekjoléti központtol és a családsegítö központtol azért vannak hogy segitsenek.(nem csak rászorulo családoknak)

A pocakfájos babának infacolt kell kiváltani ez recept nélkül kapható minden étkezéz elöt kell adni belölle két három nap és jobb lesz nekem a védönö javasolta és bavált 1500 egy flakon de megéri. Sok átvirrasztott éjszakátol kimél meg

Üdv:Ági

2009. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A rotát 6 hós korig lehet beadatni, nekem a dokim normális és 5. és 6. hónap elején adta. Más jó gyerekorvos is ekkor adta a barátainknál, szóval nem késtél el. Nekünk viszont a rota mellékhatása nagyon gáz volt, így azt javaslom, ha beadatod akkor se más oltással egyszerre tedd.
2009. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem adatom már be mert a gyerekorvos nem ajánlja azt mondta előbb kellett volna. Milyen mellékhatása volt?
2009. júl. 6. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!