Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hónapos kisfiamnál úgy látom...

9hónapos kisfiamnál úgy látom változtatnom kéne az étrendjén, mintha unna ezt azt?

Figyelt kérdés
Nektek mi a napi "menü" miket eszik ilyen korú babátok.6foga, sok mindent eszik. Pépet reggel, napközbe 1joghurt, aztán főzelék, aztán gyümölcs, pép, a pépet kellene kiváltanom valamival, úgy látom azt már nem annyira szívesen fogyasztja.
2012. máj. 10. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy az utolsó pép (tejpép?) a vacsora? Adj neki helyette megint főzeléket. Az én 8,5 hónapos kislányom legalábbis azt kap vacsorára, majd elalváshoz tápszert. Amúgy a többi része szerintem rendben van.
2012. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt ette amit a tied, de ő vacsira megint főzeléket kapott husival, és este még tápszert. A te gyereked már nem eszik tápszert vagy ciciből tejcsit?
2012. máj. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia

kb.6körül kap pépet,és olyan 8körül kap még tápszert de mostanában azt sem igazán akarja....megpróbálom akkor azt :) reggel is alig eszik (sinlac) belőle,kb.80ml-it.

2012. máj. 10. 08:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Sosem akarta a tápszert enni,kb.5hónapos kora óta napi 1*eszik tápszert este,helyette pép volt van...
2012. máj. 10. 09:00
 5/5 anonim ***** válasza:
reggel grizes tejpép,tízóraira gyümölcspép babapiskótával,délbe főzelék,uzsonnára kekszes tejpép és este megint főzelék.persze napközben szokott enni joghurtot meg imádja a kukit úgy hogy azt szoktam a kezébe adni és szépen megeszi :) ja mostanában imádja a sóskát banánnal.:) semmi mással nem eszi meg.
2012. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!