Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is röhögve csináltatok...

Ti is röhögve csináltatok gyereket?

Figyelt kérdés

Bocsi, de a fél éves lányom egy igazi vigyori, nincs olyan fű-fa-állat-személy, akire ne tudna órákig vigyorogni (ami azért rémisztő néha, mert nem értem, mi olyan kurv* vicces egy félig kirohadásban lévő fenyőfán, de legalább a gyerek jól szórakozik és ez a lényeg), és éppen ma kaptam meg egy éltes, felnőtt gyerekes anyukától, hogy idézem szó szerint: "röhögve csináltátok ezt a gyereket, hogy mindig ilyen jókedvű?"

Ez nagyon megtetszett. Szóval, ki csinált még itt rajtunk kívül vidáman gyerkőcöt? :)


2012. máj. 10. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mi is röhögve csináltuk, mert az enyém is állandóan, és mindenkire vigyorog. 11 hós, de a csajoknak már most integet, annyira, hogy ma bele is pirult. Közben persze fülig ér a szája.
2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Az én lányom meg az első fél évét végigbőgte és végigordította, pedig esküszöm nem sírtam és még csak nem is ordítottam szex közben. :)

Azóta mondjuk egyfolytában nevet, mindenen. Most már másfél éves, és iszonyatosan jókat kacag. Biztos rájött anya mégis élvezte anno... :D

Hát ez is egy jó mondás, de értelme nem sok, viszont jól hangzik és van mit mondani, ha szembejön veled egy nevetős gyerkőc. :)

2012. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Ezt már én is hallottam, és az én lányom is nagyon vigyori, de szerintem nem azért, mert anno nevetve csináltuk. :)

A babák többsége amúgy tökre tud örülni furcsaságoknak, mert ők még látnak benne valamit, amit már mi rég elfelejtettünk.

Lányom kedvence kicsinek a szárított pirospaprika volt. Kacagott, nevetett rá, le akarta tépni a falról anyósoméknál. Meglátta és sikongatott neki. :)

2012. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Mi be voltunk egy "kicsit" csiccsentve apával,amikor készült,lehet ezért van ilyen jó kedve mindig...:D

de ő is állandóan jókedvű,nevetgélős.

2012. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát az én lányomnál 4en röhögtünk, rajtunk kívül még a nővér, aki centrifugált, meg a doktor, aki felhelyezett XD
2012. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezt még nem hallottam:), viszont amikor a rokonság megtudta, hogy lányunk lesz, mondták apának, hogy biztos eltátotta a száját közben, azért lett lány...:D
2012. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Mi szó szerint a földön fekve röhögve :) :D :D

És ő is állandóan vigyorog :)

2012. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a kisebbik lányunk még nincs 3 hónapos,de ő is folyton mosolyog. Nagyon jókedvű baba. :)

Ahogy hozzá szól valaki,már fülig ér a szája,és magyaráz vissza..:)

Most is míg csináltam a nagynak a reggelijét,ő ott magyarázott az ágyán,pedíg már tök álmos volt..:)

2012. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm.. megjöttek a lepontozók :/ Hogy ebben ezek mit élveznek halljátok.....
2012. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, ezt még nem hallottam, de nagyon jó! :D

És van benne valami. 6 hós kisfiam is igazi vigyorgombóc. :D És valóban szakadtunk a röhögéstől, mikor készült. Én már egy kicsit rágörcsöltem a babagyártásra, így gyertyaállásban próbáltam a jó irányba terelni a "kisfickókat". Csak éppen, mindig eldőltem, mint egy bot... Erre jött apa és megpróbálta visszahúzni-vonni a lábaimat a falra, persze így mindketten dőltünk-borultunk, talán még az ágyról is leestünk és fulldokoltunk a röhögéstől... :DDD

Hát, így készült a mi kis vigyorink!

2012. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!