Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás! Mit tegyek?

Hasfájás! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hetes. Hasfájós. Anyatejes, de pótolni kell tápszerrel 1 vagy 2x naponta.


A probléma az, hogy ha eszik, már mikor abbahagyjuk, egyből tekeredik, sír. Most is kettőt büfizett, utána bukott, de mégis nyugtalan, kifeszíti magát. Észrevettem, hogy ha pukizik, sokszor megnyugszik utána. Tornáztatni is szoktam. Infacolt kap minden evés előtt. Aludni sem tud, mert mindig felkel és nyöszörög.


100 ml-t eszik. Doki szerint sok és ne adjak neki ennyit, de akkor meg csak üvölt. Kevesebbel nem éri be.


Mit tegyek? Első babám.


2012. máj. 11. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos van sok praktika és javaslat. A fiam is nagyon hasfájós volt. EGyszer kínomban vettem neki egy szőlőmag-párnát (DM-ben, pici kis párnácska magokkal), fel kell mikróba melegíteni, és a pocijára tenni....

Jó vétel volt, utána Infacol kuka.....:) Persze nem szűntette meg, de látványosan jobban érezte magát.

2012. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Infacol nálunk is kuka volt.

Nem próbáltad még a Gripewater-t? Nekünk az vált be!

2012. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Probáld meg evés közben is büfiztetni. Ha sok levegőt nyel, feszíti a hasát, a nagy büfi miatt lehet a bukás is.Nálunk még a melegített sópárna vált be.
2012. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de nekünk semmi nem vált be. Volt amitől kicsit jobb lett, de igazából az idő segített (én is mérges voltam, mikor valaki ezzel próbált nyugtatni). Minden este 8-11-ig torka szakadtából üvöltött 2.5 hónapig, utána egyik napról a másikra mint a villámcsapás megszűnt. Amiket kipróbáltam: (cseresznyemagpárna, infacol, espumisan (ez jobb volt mint az infacol, minden evés előtt 20 cseppet kapott), clion kúp, gripp water, homeós bogyók + kúp), flavinos cseppek, szélcső (talán ez ért a legtöbbet). Kitartást!

2012. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekunk ez volt a fiammal +szekletgondok


ami nekunk bevalt, az a kaja utani rezgős pihenőszek, 10 percre

doki szerint ennyi nem art a gerincenek, viszont a bababol kirazta a felesleges levegot, meg mar elnezest, de a kakát is

mi csak kakiloszeknek hivtuk, es anno draga volt, sokat filoztam megvegyem e (csak mert fischer&price volt rairva..), de nem bantuk meg, mert a masodik babank hasonlo problemain is segit :D


(meg a fiam 3 eves koraig hasznalta, igaz, nem rendeltetesszeruen, tobbnyire fuvet nyirt vele, meg bárányakol volt, meg meg ki tudja mi, de imadta)


egyebkent esetunkben a hiba bennem volt, en nem tudtam bufiztetni, mindent probaltam, de max 1 bufit tudtam kicsalni mindig, az meg keves :(

2012. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!