Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édeskömény termésteát adtatok...

Édeskömény termésteát adtatok a hasfájós babátoknak?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos a kislányom és hasfájós.Édeskömény termés teát vettem.Szoptatom.Szerintetek adhatom neki?

2012. máj. 6. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Adhatsz neki...de vigyázz mert ha nem veszed észre hogy javul a hasfájása akkor ne add tovább,mert az ellenkezőjét is kiválthatja..nekem az egyik gyerkőc hasfájós volt segített neki ez a tea,de a másik lurkó aki nem volt hasfájós,az lett tőle...ált segít de nem minden esetben..van sokféle tea hasfájós babáknak,akor ha nem válik be másikat kell választani ami nem köményes....

2012. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, nem tudom, hogy miért, de az édeskömény Hipp granulátum az igen. Egy hónapon keresztül adtam neki és teljesen elmúlt. Lehet, hogy amúgy is pont elmúlt volna, de szereti és issza is.
2012. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adhatod.
2012. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, még jobban felpuffadt a pocija.
2012. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!