Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem is babakocsis segítségre...

Nekem is babakocsis segítségre volna szükségem. Melyik az a típus, amelyik megfelel az alábbi feltételeknek?

Figyelt kérdés

2 kocsink is van, a mélykocsink nehéz (12 kg), a sportunk túl vékony.

Télre keresek kocsit, kislányom addigra betölti az egy éves kort.

Feltételek:

-könnyű

-két irányból tolható

-jól téliesíthető

-nem muszáj, hogy teljesen fektethető legyen

-aránylag olcsó kell, mert tavasszal már jó lesz a sportunk is

-rossz járdán, hóban lehessen tolni nyugodtan


Tudtok ilyen babakocsiról?


2009. jún. 25. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!,

Nézted már a vaterát és a teszveszt?

Ott biztos van

2009. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel a teszveszre, én is ott licitáltam nagy sikerrel kocsit, tuti hogy az igényeidnek megfelelő kocsit ott megtalálod.
2009. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindkettőn regisztrálva vagyok, de nem igazán találtam megfelelőt. Talán túl nagyok az igényeim. :(

Ráadásul nem is akarok sokat költeni rá, mivel van már két kocsink, és a maga nemében mindegyik remek.

Sajnos a mély indokolatlanul nagy és nehéz egy 1 éves kislánynak, a sportban meg szerintem fázna télen (lábzsák sincs hozzá).

Szóval keresgélek tovább! :)

2009. jún. 26. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!