Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. s. mit tehetnek? Babam...

S. O. s. mit tehetnek? Babam 6 honapos, ejjel megfordul a hasara, ugy, hogy az agymatracon van a kis orra. Mindig haton teszem le, de ejjel alszom, nem latom, mikor fordul

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 08:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs legzesfigyelötök?Ha gond van az riaszt!
2012. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos így kényelmes neki. Az én lányaim újszülött koruk óta hason alszanak. Egyszerűen máshogy nem tudtak aludni (4.5 és 1.5 évesek) Nem tudsz mit tenni ez ellen, max ha nagyon aggódsz (bár pontosan nem tudom, hogy miért, mert a bölcsőhalál háton is érheti őket sajnos, a hason fekvés meg addig "veszélyes" amíg nem tudják forgatni a fejüket) de ha aggódsz és nincs szerezz be egy légzésfigyelőt.
2012. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vegyél kókuszmatracot, annak pont ez a pozitívuma, hogy átengedi a levegőt. vagy légzésfigyelőt
2012. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én kicsim korababa volt és az új álláspont szerint az a legjobb,ha hason alszanak.A kórházban mindig úgy voltak fektetve.Amúgy sokkal gyakoribb,ha a baba megfullad a félrenyelt visszajövő tejcsibe...ez ellen pedig hasonfekvéssel lehet védekezni
2012. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a csecsemős, hogy a kisbabákban sokkal több az életösztön, mint gondolnánk. A kicsim sokat bukott, én ettől rettegtem. A légzésfigyelőt mindenképp ajánlom, akár hason, akár háton alszik.
2012. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ok,koszi...valahogyan nem tudnam megakadalyozni,hogy megforduljon?
2012. máj. 12. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:

szigetelőszalaggal az ágyhoz ragasztod :DDD

nem, nem tudod megakadályozni :)

de egyébként a legveszélyesebb ha hanyatt fekszik a baba, nem hiszem, hogy ehhez kéne ragaszkodnod.

ha félted akkor vegyél vagy kölcsönözz légzésfigyelőt, és tényleg a kókuszmatrac az ami biztonságos ilyen szempontból

2012. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért bánod annyira,ha hasra fordul?
2012. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de meglehet akadályozni, lehet venni átfordulásgátló párnát.pont a minap láttam itt a neten. személyes tapasztalatom nincs, szóval csak egy ötlet néz utána :) ha rákattintasz valamelyikre le is van írva hogy pont arra jó h ne forduljon hasra : [link]
2012. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
matracban van az orra!veszek elfordulas gatlot,legzes figyelom van
2012. máj. 12. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!