Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen háztartási eszközre...

Milyen háztartási eszközre van szükség kisbaba születése után?

Figyelt kérdés
Bután hangzik lehet, de mikor elkezdem etetni illetve gyömi püréket adok, vannak prések meg turmixok, szerintetek melyik jo, kinek milyen van.....

2012. máj. 13. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyszerűség és a praktikum híve vagyok ezért azt mondom, hogy nem kell semmi külön extra felszerelés azon kívül ami általában egy normál háztartásban nem található meg. Egy botmixer szükséges lehet,ha nincs azt érdemes talán venni. Nekem van egy több funkciós robotgépem is. nem mondom, hogy soha nem használom, de kétszer is meggondolom, hogy mikor és miért veszem elő. A botmixert sem használtam túl sokáig, később már villával vagy krumplitörővel "nyomultam" csak.
2012. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a botmixer valóban nagy találmány

áldott ember aki megalkotta

én minden nap használom:)

2012. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk turmix van. Teljesen bevált. Kell neki kistányér, csőrös pohár, műanyag kanál. Ezekből több garnitúra. Minimum 2. Később külön edény, amibe csak neki főzöl. Persze ez csak eleinte kell. Ajánlanám még a narancsfacsarót és az almareszelőt. Más most nem jut eszembe. Sok mindent nem kell venni, felesleges. Hamar veletek fog enni. :)
2012. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Botmixer, almareszelő, külön edény az ő ételének, illetve nekem van egy külön, amiben neki forralok vizet, és abból használok napközben neki.
2012. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üvegreszelő almát reszelni pl,

ill. botmixer.

2012. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!