Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig frissen keszititek el...

Mindig frissen keszititek el a gyumolcs pepet babatoknak ( mar, ha nem uveges ) vagy elozo este megcsinalhatom?

Figyelt kérdés
A celom a de. eves kivaltasa gyumolcsre es nem mindig van idom reggel elkesziteni. Viszont, ha elozo nap csinalom meg akkor olyan fura szine lesz, nem akartam odaadni kisfiamnak inkabb csinaltam frisset.
2009. jún. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

én mindig frissen csinálom. max öt perc alatt megvan

vagy üvegeset adok neki. de jobb a friss. már annyi gyümölcs van

2009. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Frissen add neki!
2009. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha mára készítek és soknak találom, akkor van Tomi Tepee ételtárolóm, belerakom, aztán hűtő és másnap még odaadom neki. Ha továbbra is megmarad, akkor kidobom. Szerintem 24 órát simán lehet tárolni.

2009. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig frissen csinálom, ha mégsincs időm rá, akkor üvegeset adok.

Egyszer adtam előző napi gyümölcsöt, de olyan gusztustalan volt, barnult, erjedt, folyósodott :(

2009. jún. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha többet sikerül csinálnom és nem fogy el aznap,én odaadom neki másnap még,miután megkosoltam előtte.

Direktben másnapra nem szoktam előre készíteni.

2009. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!