Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 3 hónapos és...

A kislányom 3 hónapos és szeretném átteni a sport babakocsiba. A Graco babakocsi elég jó mert majdnem teljesen vízszintesen van. Mit gonodoltok lányok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én beleraknám, de mindenképp csak fekve, vagy csak picit emelve. Nézd: [link]
2009. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy fektettve, nem is ülve. Csak tudod félek, hogy megszólnak miatta.
2009. jún. 26. 07:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

3,5 hónaposan a babócám kinőtte a babkocsiját,hosszra,szélre.Így gondoltam,megveszem már most a sport babakocsit.Első szempont nekem is az volt,hogy fektetni lehessen.Találtam egy nagyon jót,és meg is vettem:pierre cardin

[link]

Teljesen lefektethető,nagy,nehéz terepen is jól megy,könnyűszerkezetű,viszonylag olcsó.

Ha pedig az első dönthetőségig emelem,akkor se ül még,sőt,épphogy csak megemeli.Már egy hónapja használjuk,de nem bántam meg,eddig senki sem szólt érte,igaz még mindig többet van benne fekve.

Van még más márka is mai teljesen fektethető,nézz szét,biztosan találsz,nekem ez vált be:)

4,5 hós fiús anyuka

2009. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,most nézem,hogy amit belinkeltem oldal,nem is azt írja le,amit tud.Mert vannak fokozatok a támlán,3 is,és teljesen fektethető,nem értem miért írta,hogy csak 170 fokig.
2009. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi már 2 hós korunktól a sport részben vagyunk,mert kinőtte a mózest. Bergonunk van,teljesen dönthető.
2009. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném még sportba,ilyen pici babának még teljesen vízszintben kell lennie(kivéve,ha lehet így a sportot állítani)Az én fiam 4,5hónapos,Bergon babakocsink van,még az első fokozatba sem emelem fel,pedig már húzza magát.Nem akarom feleslegesen terhelni a kis gerincét,ráérünk 3 hónap múlva elkezdeni kifelé nézelődni a babakocsiból.
2009. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Először is köszi lányok a válaszokat! Ma mégis beletettem a kislányomat és nagyon tetszett neki. NAgyon jó kis kocsi mert könnyű és teljesen vízszintben dönthető, csak féltem, hogy nem fog tetszeni neki, meg nem lesz kényelmes. Tudom, hogy még pici, de a mózeses kocsit már kinőtte. NEkem Graco babakocsim van.
2009. jún. 26. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 hónapos lányom, Graco babakocsink van, de mózes része nincsen (nekem egyáltalán nem tetszik).

Van 3 állása, az elsőnél teljesen vízszintesen van a baba, még olya fejvédős rész is van benne.

2009. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én graco sport babakocsit használok mióta megszületett, nagyon imádom. Én azokat nem értem, akik a bébihordót teszik a babakocsira és úgy sétálnak! Az egészséges??
2009. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!