Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vacsorara egy negyed baromfivi...

Vacsorara egy negyed baromfivirslit kapott a 9 es fel hos kisfiam, azota szuro szagu a lehellete, olyan, mint egy alkoholista lehellete masnap. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez többször is előfordult már?Mert ha csak most először,akkor szerintem lehet,nem is a virslitől van,hanem valami mástól,amit nap közben evett.Gondold át,mit adtál neki még!

Jó egészséget!

2009. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haromszor fordult mar elo ez a szag, mind a haromszor virslit kapott.
2009. jún. 26. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha belegondolsz ill.megnézed,mi minden van manapság a virsliben....ízfokozók,stabilizátor,tarósító,beazonosíthatatlan eredetü szójapép,hogy kevesebb hús kelljen bele stb.

sztem igencsak elrémisztö.

én a helyedben nem adnék neki többször.

és ha egyéb húsokat adsz,azokat is elöbb nézd meg,mit tartalmaznak.

egy 9 hós gyerek még nem tudja azt mondani,hogy köszönöm,nem kérek,mert inkább vmi egészségesebbet ennék...Rád van utalva.Neked kell odafigyelned.

4hós baba anyukája

2009. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk 2 éves korig nem adunk felvágottakat csak pulyka sonkát.Virsli,páriszi nem is lát hust,de ez komoly. Szalonna bör,szoja,zsiros cafatok és minden féle maradékot összedobnak és igy készül.Láttam.
2009. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a benne lévő disznőpörc vagy szalonna okozza a szagot.

Valószínűleg egy ekkorka baba még nem tud megemészteni ilyesmit. Szerintem hagyd el.

2009. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!