Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apósom alkoholista, ha részeg,...

Apósom alkoholista, ha részeg, erőszakos és durva. A minap erőszakkal, molesztálás szinten "simogatta" a hasam, el se lehetett zavarni, egyetlen képemet a kicsiről elvette, hiába kértem h. adja vissza, mert fontos, nem adta. Hogy lehetne leállítani?

Figyelt kérdés
Senkire sem hallgat, anyósom, párom is próbálta, és nagyon félek, hogyha megszületik majd a picúr, veszélyes lehet rá. 13 hetes kismama
2008. máj. 12. 08:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!

azonnal költözz el! én ezt tenném.

üdv


34 hetes mami

2008. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Eggyütt laktok???

Költözzetek külön,ha van rá lehetöség!!!Miért gondolod,hogy veszélyes lehet a babádra???

Ha meg közeledik,térj ki az útjából,vagy olyankor menj el onnét.

2008. máj. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem lakunk együtt hála Istennek, De vannak dolgok, ami miatt elkerülhetetlen a találkozás. Azárt gondolom hogy veszélyes lehet, mert félek, vele is ilyen durva lesz.
2008. máj. 12. 08:38
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld med elkerülni! A párod meg lépjen fel határozottan! Akkor remélhetőleg visszafogja magát.
2008. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én sógornőm megmondta az apjának, hogy nem megy hozzá, ha így viselkedik, te gyereked, te vagy a főnők, de a párod megkérheted, hogy magyarázza elneki, mert nem hiszem, hogy szükségettek van egy iszákos emberre, és ha téged ez zavar!!! Ne menj át.
2008. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van,akkor a párod álljon a sarkára,ha pedig egyedül vagy otthon,ne engedd be a házatokba,vagy ha tudod,hogy ö az,ne nyisd ki az ajtót.Mondd meg menjen vissza,ha a fe´rjed otthon lessz.
2008. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bocsi annyi lemaradt,hogy mivel volt veled durva???de tényleg ne tarts vele kontaktot.Ezt a párodnak is meg kel értenie.Vagy ha nem,menjen egyedül a szüleihetz,vagy ha ö van nálatok,egyszerüen menj ek sétélni,vagy barátnldhöz..
2008. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Durván nyúl hozzám, fogdos, rángat stb...
2008. máj. 12. 09:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia

En is azt tudnam mondani,h a parodnak kellene beszelni vele,es ha nem megy mert nem erti meg a reszeg esze,akkor meg nem beengedni,mert ettol Te ahogy erzem nagyon kibuksz /ahogy En is tennem/,mert most Te es a babad a legfontosabb.

Es a parod elott is ezt csinalja veled?O nem kuldte meg el a fenebe az oreget?

Komolyan annyira undorito emberek vannak,es ha isznak meg plane az alat jon ki beloluk.

Nagyon drukkolok,h rendbe menjenek a dolgaitok,es megoldodjon ez a tenyleg eleg kellemetlen ugy.

Nagyon boldog babavarast kivanok

23 hetes kismama

2008. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, a párom előtt csinálja, meg volt, hogy még nem voltam terhes, simán lefogdosott a felesége előtt, meg amíg ott laktunk, volt hogy reggel aludtam és nem vettem észre hogy bejön, befeküdt az ágyba és lefogdosott, úgy ugrottam ki.
2008. máj. 12. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!