Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tegyem külön szobába a...

Mikor tegyem külön szobába a gyermekem? (1éves) Minél fiatalabb annál jobb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

nálunk születése óta különszobába van.

Néha az elején velünk aludt, de most már nem szeret velünk aludni :)



1 éves fiam van.

2012. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó nektek...:)Nekem nehéz lesz a dolog mert hajnaltól köztünk alszik nem a kiságyába.
2012. máj. 13. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hónapos lesz amikor másik lakásba költözünk, egyúttal külön szobát is kap. Én úgy gondolom minél fiatalabb annál jobb. Ami még jó megoldás lehet8ha nem költözünk mi is így tettünk volna) hogy nem Ő kap másik szobát hanem mi megyünk másik szobába, így neki igazából fel sem tűnik hogy nem vagyunk ott éjjel.
2012. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos, most kapott 2 hete külön szobát. Sokkal jobban alszik, alszunk azóta, észre sem vette. Mondjuk soha nem aludt közöttünk, meg sem próbáltuk.
2012. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Születése óta külön szobája van. Én sem halogatnám.
2012. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyereke válogatja.

Az első gyerket külön szobában altattuk, 1 éves korában beláttuk hogy baromság volt, gyerekkínzás, én minden napot nagyon bánok, de elolvastuk a sok okos könyvet meg hallgattuk a sok jó tanácsot, és erőltettük ezt.

A második fél éves, velünk alszik a franciában, ez se jó mert ott nincs bébiőrző, de sokkal kiegyensúlyozottabb.

2012. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi egy évesen raktuk külön szobába, hamar megszokta. Szerintem ebben a korban még könnyebb, mert mostmár sokkal jobban ragaszkodik az ágyához, itthon nem szeret másik ágyban lefeküdni. Most 21 hós.
2012. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külön szobában van mindkettő az első perctől.

Persze mindkettőnél volt időszak, mikor átjöttek, de az alap eset, hogy mindenki szuszókáljon a saját ágyikójában, saját szobában.

2012. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!