Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire elképzelhetetlen,...

Ennyire elképzelhetetlen, hogy valakit Bendegúznak hívjanak?

Figyelt kérdés
Eddig is mikor megtudták...de most hogy megvan a babám rendszáma a nevével szül.dátumával a babakocsin,mindenki rácsodálkozik,és jönnek a kérdések:tényleg Bendegúz a neve,miért ez,hogy jött?Most ez ennyire ritka,vagy ronda,vagy egyáltalán mi a bajuk vele?Pedig azt hittem,már elfogadták 8hónap alatt,hogy így hívják a fiacskám.
2009. jún. 26. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ritka és furcsa név :) A legjobb barátnőm kisfa is Bendegúz lett, először meglepődtem én is nagyon, de már tetszik. Őt Beninek becézik :)
2009. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Ritka és fura név...de csak számomra...nekem mindig az Indul a bakterház című film főszereplője jut eszembe...én ki nem állhattam azt a kisfiút...ezért van az h nekem nem jön be ez a név...DE TE EZZEL NE TÖRŐDJ!!! Neked tetszik, nem???? Ne foglalkozz mások véleményével...így az enyémmel sem:) Remélem nem haragszol az őszinteségemért
2009. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

mi pont amiatt adtuk a fiunknak ezt a nevet,mert a név kötelez,már most nagyon vagány és akaratos...pont mint mi voltunk anno...vagyis inkább apa.tudtuk,hogy nem egy nyugis baba lesz.Mellesleg van egy "emberibb" neve is,az apjáé :-)

de imádjuk a BENDIBETYÁRT :-D

2009. jún. 26. 09:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos nekem az öcsikém Bendegúz.Nálunk a nagyi volt úgy,hogy jajj hogy lehet ilyen nevet adni egy gyereknek,aztán kapott még egy nevet a Bendegúz elé,de soha senki nem szólította a másik nevén,még nagyi sem.Most 5 éves,mi Bendinek szólítjuk.
2009. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagyon szép név! Kár, hogy mindenkinek az Indul a bakterház jut eszébe róla, nem pedig a Himnusz! Ne törődj vele, a te gyermeked, neked tetszik ez a név és kész!
2009. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagyon tetszik a Bendegúz, én is szívesen adnám majd a picinek, de apának nem igzán tetszik. Neki az Ádám a kedvenc de én meg attól falra mászok. De még nem is tudjuk hogy kisfiú vagy kislány lesz. Ha kislány akkor Gréta, az mindkettőnknek tetszik.
2009. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a neve de szerintem vedd le a babakocsiról a rendszámot és akkor nem fogsz ennyit idegeskedni sem.
2009. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik,van erre egy kissrác akit így hívnak!Igazi rosszcsont:)
2009. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Az én kisfiam is Bendegúz. Nekem és apának tetszik, más véleménye meg nem érdekel! :) Én is kaptam hideget-meleget. Nem szokványos név, de szerencsére mindenkinek más az ízlése. Nekünk sem tetszik minden név. Terhességem alatt volt aki rosszul lett a név hallatán, volt aki nem hitte el, visszakérdezett, hogy "Tényleg?", volt akinek meg nagyon tetszett... A szüleinknek is fura volt eleinte, de már megszokták és már kimondottan tetszik nekik. Nagyon illik a kisfiamhoz a név, igazi kis csibész, állandóan a rosszaságon töri a fejét. :) Ne foglalkozz mással, olyan név nincs, ami mindenkinek tetszik!
2009. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat.És nem idegesít,csak nem értem miért nem hiszik el,hogy ez a neve.Én sem hűha/ténylegezem,ha számomra fura és idegen nevet hallok.Maximum megkérdem,hogy hogyan jutottak l ehhez a névhez,eredetét....És eszemben sincs leszedni a rendszámát :-) Nem azért csináltattam.
2009. jún. 26. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!