Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam a héten...

7 hónapos kisfiam a héten másodszor esett le az ágyról. Mind a kétszer egy pillanatra tettem le és mindkétszer ott voltam mellette. Szörnyű anyának érzem magam. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Amúgy reggeltől estig lent van a padlón a habtapiján. Most is csak addig tettem le amig elpakoltam. Ugye nem lesz baja a sok eséstől?
2009. jún. 26. 09:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
FOg még annyit esni, hogy csuhaj. 10 hós a fiam,mindenbe belekapaszkodik és feláll. Persze aztán elengedi és jól elesik, még egy pillanat sem kell hozzá, és már a földön üvölt szegénykém. Én is minden pillanatomat vele töltöm, de előfordul nap mint nap. Igy tanulják meg, hogy hogyan kell elesni stb. Nem vagy rossz anya egyáltalán. Nekem is egyszer leesett az ágyról, azóta nem teszem oda. Nyugi olyan "rugalmasak", hogy nem lesz semmi bajuk. Persze ha pelenkázóról esik a kőre az már igen csúnyán végződhet, de ha egy picit koppan a buksijuk az még nem a világ vége. Kitartást, és baleset mentes napokat!
2009. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!