Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam a héten...

7 hónapos kisfiam a héten másodszor esett le az ágyról. Mind a kétszer egy pillanatra tettem le és mindkétszer ott voltam mellette. Szörnyű anyának érzem magam. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Amúgy reggeltől estig lent van a padlón a habtapiján. Most is csak addig tettem le amig elpakoltam. Ugye nem lesz baja a sok eséstől?
2009. jún. 26. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem teszed járókába addig? Vagy rácsos ágyba? Vagy hagyod a habtapin? Nem egészen értelek!
2009. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban olyanok mint a kígyók. Ahogy az első írta, inkább a földre tedd, amíg elpakolsz, ne valahová magasra.
2009. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha nincs agyrászkódása, akkor semmi baja nincs.

Az agyrászkódás, hányással jár, kedvtelenség, és sír állandóan, ilyen esetben érdemes egyböl orvoshoz menni, de haez ninc sakkor semmi baja nincs.

Azßert esik le mert nagyon mozgékony már. egyre jobban kell figyelni.

2009. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 szobás lakásban lakunk, és addig nem tudom letenni a habtapit amig nincs összetolva az ágy. Ahhoz pedig el kell pakolni róla.
2009. jún. 26. 09:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs látszólag semmi baja, sirt amikor leesett de már játszik.
2009. jún. 26. 09:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes!

Nem vagy rossz anya csak azért jobban is figyelhetnél.

Nekem egyszer esett le a kislányom az ágyról, egy pillanatra fordultam csak el.

Na azóta vagy a földre leteszem inkább vagy járókába vagy a kiságyába addig, amíg pakolok vagy bármit csinálok. Szóval olyan helyre ahonnan már nem tud leesni.


Hát hogy a sok eséstől nem lesz e baja?

Passz. Nekem se esne jól, meg gondolom senkinek se ha 2-3 nap mindennap leesnék valahonnan...

Szóval figyelj oda! És tedd biztonságos helyre, vagy a földre! Az is jobb mint az ágy!

2009. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A habtapi nélkül is lerakhatod a földre arra a pár percre amíg elpakolsz.
2009. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is habtapin szokott lenni, de simán leteszem a szőnyegre vagy leterítek neki egy pokrócot amíg összepakolom. Nem csak a habtapin lehet a gyerek!
2009. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs is habtapim. Leterítek egy pokrócot rá a játszószőnyeg aztán hadd szóljon. :)

Vigyázz rá azért ha ilyen kis izgő-mozgó akkor inkább vidd ki a konyhába és tedd ott a földre, hogy el tudj pakolni. Én sem hagyom már az ágyon 4,5 hósomat mert már forog. Valamelyik nap apa a pelenkázón hagyta amíg egy másik cumit keresett. Majdnem megállt a szívem, ne tudd meg mit kapott tőlem. Nem szabad már őket semmilyen magaslaton hagyni. Főleg 7 hósan.

De gondolom tudod. Persze előfordul ez egyébként de most már tanulj belőle. Biztos nem lett ettől baja.

2009. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Soha többet nem hagyom az ágyon egy másodpercre sem.
2009. jún. 26. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!