Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen leveseket eszik 10...

Milyen leveseket eszik 10 hónapos babátok? És hogy csináljátok neki?

Figyelt kérdés
olyan ételeket is írhattok amit már veletek együtt eszik!
2012. máj. 14. 12:00
 1/4 alaszka ***** válasza:
Én úgy konkrétan levest nem adok neki, csak ha a levesünkből kiveszem a zöldséget, a levet és a husit, de ebből inkább főzelék lesz, ha összenyomkodom. :)
2012. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én igazából nem adok neki rendszeresen levest, sőt külön egyáltalán nem főzök neki levest. Ha magunknak főzök valamilyen levest akkor abból kap, kivéve ha gomba, de ennyi.

Lehet, hogy rosszul csinálom, de szerintem nem kell még rendszresen levest enniük.

11 hónapos

2012. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
leves nálunk úgy néz ki,hogy kiveszem a sűrűjét és rá öntök levet is,hogy jobban csússzon.mindenféle levest ezik.(palóc,krumpli,hús,bab,májgombóc,karfiol,mindenfélét)ha levest eszik,akkor nem eszik másodikat,csak ha nagyon akar.
2012. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam hogy a levesből a sűrűjét.mert tegnap csináltam én is karfiollevest és nagyon ízlett neki.:)
2012. máj. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!