Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges vagy saját készítésű?...

Üveges vagy saját készítésű? Miért ez vagy miért az?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Is-is. Az üveges előnyei: gyorsan készen van :),

elvileg ellenőrzött,

a baba igényeinek megfelelő (néha azért kétlem pl. 4 hónaposnak tészta+ marhahús :S),


Otthon főzött: sokkal többfélét csinálhatsz, mint amit a boltban veszel,

nem konzervízű,

frissen készíted,

beleadod szíved-lelked,

házias, így a babád hamarabb megszokja a házikosztot,

olcsóbb, mint a bolti.

Ha olyan alapanyagokat tudsz használni a főzéshez, amiről tudod, hogy honnan származnak, megbízol a termelőben, akkor szerintem a házi főzésű étel is van olyan biztonságos, mint a bolti és sokkal finomabb is lehet.

2009. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia.Az én kislányom 8hónapos,üveges gyümölcsbébiételt veszem,az elejétől fogva,azt nagyon szereti,ezt azért mert ugye téli baba volt,és még csak most lez szezonja azoknak a gyümiknek amit majd ehet,persze banán alma kivétel volt:) A főzelékeket azt én csinálom,egyszer próbáltam csak ki de belenyalt és ennyi kiköpdöste:)és mível azt eszi amit én fözők igy gond sem lesz abból,hogy hamar egye a házi ízeket :) Már most is a hús levesből eszik pépesítve :) hát én ezért ezt is azt is :)

Minden jót

2009. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia! A fiam 6 hós, mi még csak kóstolgatunk, és eddig csak gyümit, de az üveges, de már bevásároltam főzelékből is, és még több desszertből is, az is mind bolti, üveges kaja.

Nem azért mert lusta vagyok, hanem mert nem drága, nem kell itthon pepecskedni vele, minden nap más ízűt ehet, ha én főzök neki, nyilván nem tudok annyit csinálni, hpgy az csak 1 adag legyen, lefagyasztani meg nem fogom, szóval én nem nagyon főzök majd neki, max ha pl. épp itthon hús leves van, akkor kiveszem abból a zöldslget, és leturmixolom.

2009. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Üveges. Az szigorúan ellenőrzött ezenkívül csak letekerem a kupakot és kész is.:)
2009. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én fözök is meg üvegeset is használok. főzni sem tart sokái vagyis párolni mert úgy megmaradnak a vitaminok benne.

egy kis krpmli meg répa felkockázva tíz perc alatt puha, turmixolás és már eheti is a babád. és ezt lehet variálni,

édesburgonyát szoktam egy kicsit használni ha valamit nem nagyon eszik meg. a gyümölcsöket meg csak meg kell mosni és már lehet is turmixolni.

szerintem nem tart sokáig elkészíteni mert nem kell nagy adagot csinálni

2009. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!