Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos tápszeres babátok...

6 hónapos tápszeres babátok hányszor, mikor, mit és mennyit eszik? Pl. tízóraira gyümölcsből mennyit, ebédre főzelékből (üveges, saját készítésű) mennyit, délután mit stb

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk a következő a napirendünk:

reggel 6-7 körül 200 ml tápszer

délelőtt 10-11 gyümölcs rizspéppel keverve kb.200 ml

délután 14-15 főzelék kb.200 ml

délután 18 gyümölcs rizspéppel kb. 200 ml

este 3/4 9-kor 200 ml tej+tápszer (tápszer azért mert nincs már sok tej és kiegészítem neki ha még éhes)

Nekünk fel kellett váltani a tápszert valamire, mert kisfiam ekcémás lett és a gyümölcs rizspéppel együtt kiváltott egy étkezést.

A főzeléket vegyesen szoktam neki adni, vagyis amit meg tudok főzni azt én készítem, ami viszont nem szezonális abból konzervet adok. Pl. ma üveges sütőtök krumplival volt az ebéd, bár nem volt nagy sikere :-)

2010. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk:

reggeli fél 7-kor:tápszer 225ml.

tízórai 10-kor:tejpép(kicsit sűrűbben,mint ahogy előírja)+fél alma

ebéd fél 2-kor:főzi(krumli+egy fél üveges)

uzsi 5-kor:fél alma+fél banán+2-3 keksz

(fél 7-kor:egy gyümi desszert)

vacsi fél 9-kor:tápszer 225ml.

2010. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!