Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, hogy altatjátok a gyerekei...

Ti, hogy altatjátok a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Nekem 2 gyerekem van a fiam 2,5éves a kislányom 1,5hónapos.

A fiam a mai napig csak úgy alszik el,hogy ott kel feküdnöm mellette és fognom a pociját,és ha nem maradok ott mellette akkor nem alszik el,nemsokára oviba megy és nem tudom ott,hogy fog elaludni,nem akarom,hogy ott kisírja magát utánam elalvás előtt,ezért le akarom szoktatni erről,de hogyan???

Ti,hogy csináljátok??

A kislányom meg nagyon rossz alvó alig alszik nappal 2-3 órát és mégis alig tudjuk este elaltatni,1,5-2 órán át dilizik nekünk mire szerintem a sírástól kifárad és elalszik,de kész őrület nem jó neki sehogy semmi,nem éhes,nem fáj a pocija nincs semmi baja mégis dilizik,jó lenne valami jó módszer,hogy hogyan lehetne őket gyorsan és üvöltés nélkül elaltatni,de mégse az legyen nekik a természetes,hogy ott vagyok mellettük.


2009. jún. 26. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi kis hercegnőnk 4 és fél hós, és eléártük, hogy egyedül alszik el nappal is és este is. ő is nyöszörgött meg altatni kellett, de én hagytam sirni, ha nagyon sirt bementem és megnyugtattam aztán vissza.rosszul hangzik, de nekünk bevált.
2009. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ebben egyelőre mi sem jeleskedünk... 11 hós lesz a kisfiam, de többnyire szopizva alszik el. Van úgy, hogy ha nagyon fáradt, lerakom a kiságyba (szopi után) és elalszik magától, de többnyire sajnos a cicin alszik be. Remélem, valaki ír valami hasznos tippet!!!
2009. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok valami nagy altatóművész. :-( Az én fiam úgy alszik el, hogy cipelem a kis sejhaját és ő meg közben rágja a vállam és dünnyög. Amikor abbahagyja a dünnyögést, akkor tudom, hogy alszik. Ez körülbelül 10-15 perc szokott lenni. De ez csak azóta van így, mióta fogzik. Előtte evés közben aludt mindig be, az sem volt sokkal jobb.
2009. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos biztos tippet én sem tudok.11 hós a lányom,és kézben altatom,ringatva.Néha bealszik a cumisüvegen,akkor örülök:-)
2009. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Napközben én a babakocsiban tologatom el. Este vagy a cicin alszik be, vagy elringatom utána kézben. Úgy is szoktunk aludni, hogy átölelem és magamhoz szorítom, csak egy kicsit nekem kényelmetlen. Kicsit én is aggódom később ez hogy fog alakulni.

Szerintem a kislányod még kicsi, őt könnyebb lenne még alakítani. A kisfiú meg szerintem, ha látja, hogy a többi gyerek szépen alszik, Ő is el fog. Sok sikert!

2009. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6 hós lányomat akkor teszem le, amikor látom, hogy álmos, és hason fekve pár percig simizem a popsiját. :)
2009. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4hós.Nappal vannak gondok az alvással,akkor ütögetnem kell óvatosan a fenekét és úgy alszik el,vagy kézben ami már kissé nehézkes mert nagyon fáj a hátam.Este a kezdetektől egyformán és egyidőben zajlik a dolog.Fürdés7kor,szopi fél8kor,ágyikó 8kor.Kap egy nagy puszit,mondom hogy jó éjt,szép álmokat,beteszem az ágyba és alszik is.Gondolom ez majd a fogzás vagy egyéb zavaró tényezők miatt majd változhat.Szóval estére panaszom nem lehet.
2009. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!

hát az alvás nálunk is nagy probléma, az elmúlt 1 héten csak úgy volt hajlandó aludni éjszaka, ha én vagy apa a mellkasára fektette pocakra... nem tudom mi lesz később...:( mondjuk elég hasfájós és mostanában az idő is elég változékony, gondolom ez is lehet az oka.

eddig cicin elaludt, pici böfi, ringatás és már lehetett is ágybadugni.

6 hetes kislány anyukája

2009. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiam 11honapos lesz es O amikor almost viszem be az agyikoba es elalszik egyedul,integetek neki papa-t es kimegyek,befele fordul es alszik a szivem.
2009. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

282645-nem-jol-alszik-babad-nalunk-bevalt-egy-modszer

Egy anyuka írta le, hogyan altatja a babáját. Bár nálunk nem volt ilyen nagy a baj, mint nála, nekem bejött a tanácsa. Nincs az alvásnál hiszti, ha mégis kb. 1 perc. Tovább és jobban alszik, éjjel akkor sír fel, ha pl. maga alatt marad a keze, gondolom elzsibbadhat neki. Régen jó volt, ha egy éjjel csak 5-ször éberedt. Most is szundizik, pedig felébredt egyszer egy autó dudálására, de szépen visszaaludt. Egy-két próbálkozást megér. Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!