Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik hordoznak, milyen módon...

Akik hordoznak, milyen módon viszitek magatokkal a különböző kellékeket?

Figyelt kérdés
Akár kendő, akár Mei-Tai. Kényelmes ilyenkor egy pelenkázótáska a vállon? Vagy valami más módszeretek van? Szívesen hordoznék, csak sajnos gerincproblémáim vannak (sérv és csigolyatörés). A babával még csak csak megbirkózom, de nem tudom mennyire kényelmes még egy pelenkázótáska is.

2012. máj. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöl hordozásnál hátizsák, háton horodzásnál vállon átvetős oldaltáskában. Én egyébként a másél évesemmel nem hurcolok sokmindent, csak a kulacsát, egy pótpelust és slussz:).

Sok cucchoz(utazás, nagybevásárlás, stb.) banyatank:D, vannak nagyon szép mintás fiatalosak is;)!

2012. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a mei tai + hátizsák kombinációval indulok útra ilyenkor, kényelmesebb a hátamnak a 2 vállra vett táska, mint fél vállon cipelni a pelenkázótáskát.
2012. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Kisebb utakhoz sok zsebes övtáska :)
2012. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kis séta: kis hátizsák(benne pelus,popsitrölő,víz)

Nagy séta,rokonlátogatás: Fila sporttatyó amit a tescoban lehetett kapni. [link]


Illetve most vettem egy hordozóstáskát:) [link] Ilyet,ez most a szerelem:) Jó nyári szine van,sok cucc belefér...Egyébként én MT-t használok,a két éves lányommal.

2012. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elől hordozásnál hátizsák, háton hordozásnál válltáska, amit keresztbe veszek fel, vagy ha csak nagyon kevés cucc kell, akkor övtáska.
2012. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó nagy övtáska, hordozós (vállonátvetős de kötős) táska
2012. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vatgyok, eszembe jutott még valami.

Szerintem a pelenkázóstáska- babakellék ügy is olyan mint egy utazásnál. nincs az a nagy táska, bőrönd, amit nem lehet megtölteni. Ha azonban elhatározzuk/ rákényszerülünk a kicsi táskára, 3x is meggondoljuk, mit pakoljunk bele. Sokszor kiderül, hogy csomó felesleges cuccot hordunk magunkkal, aztán rájövünk, hogy tul. képpen egy negyedakkora tatyó elég a legszükségesebbeknek:).

2012. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!