Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánkő nyakláncot hány...

Borostyánkő nyakláncot hány hónapos kortól használjuk?

Figyelt kérdés
Milyen idős korban javasolt/érdemes elkezdeni használni?A fogzáson kívül másra is jó?Mi most vagyunk 3 hónaposak.

#borostyánkő_nyaklánc
2012. máj. 15. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak babona,hogy használ. Aki azt állítja,hogy használ fogzáskor,az nem veszi le a baba nyakáról soha. Ezért nem tudhatja,hogy enélkül is nyugodt lenne-e babája! Viszont allergiát okozhat.
2012. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De olyan sokan használják és ajánlják!Az a sok ember csak nem téved!Viszont ez az allergia dolog kicsit elgondolkodtat...:(.Köszi a választ!
2012. máj. 15. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Tegnap volt 3 hónapos a kislányom..Pár hete hordja.

Ja..és nem mindegy,hogy hol veszed meg...!

2012. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia, mi az első ténylegesen fogzás miatti nyűglődés óta használjuk, éjszakára levesszük. Használ vagy sem, elfér a nyakában (szerintem), fogzás miatt nem voltak álmatlan éjszakáink, minimális nyűglődéssel mennek a dolgok (igen, lehet h az ő fájdalomküszöbe jó, ezt nem fogjuk megtudni, mert én rajta hagyom). 11foga jött ki 5hónap alatt, azért nálunk zajlik rendesen ez a dolog, de egyetlen fájdalomcsillapítót sem adtam neki emiatt.
2012. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 3hetes kora óta a nyakában van,nekünk olyan van aminek műanyag,menetes zárója van,nem pedig mágneses.Eddig a fogzás nem igazán viselte meg,volt étvágya ugyanúgy,csak kicsit nyűgösebb volt.Most múlt 9 hónapos és már 8 foga van.

Innen rendeltük:

[link]

Soha nem piszkálja a láncot,észre sem veszi,hogy ott van,csak fürdetéskor veszem le.

2012. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy a kérdésemre válaszoltatok ténylegesen.Ezek szerint nincs konkrétan korhoz kötve.A 4. hozzászólótól kérdezném:nekünk mágneses van.Ez rosszabb bármivel is szerinted?Én azért választottam ezt a fajtát,mert biztonságosabbnak tűnt (ha beleakad a keze, nehogy baj legyen belőle).
2012. máj. 15. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer írta itt valaki,hogy nekik is mágneses volt és szétkapcsolódott ill. nem tudom,hogy van-e valamilyen bevonat a mágneses kapcson vagy maga a fém érintkezik a bőrével,de én azért nem ilyet vettem mert én fém allergiás vagyok és a lányomat nem szerettem volna kitenni ennek.
2012. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ! :)
2012. máj. 15. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:

A mi lánykánknak is van kb.4 hós kora óta. (Most 8 hónapos) Nekünk is műanyag csavaros a zárókája. 3 hónapos kora óta mutatja a fogzás tüneteit, eddig mégis egy foga van csak. Annál az egynél fájdalmára dentinox gélt is használtunk. Mást nem.

Nem vagyok babonás, s őszintén szólva nem is nagyon hiszek a láncban, de gondoltam, nincs veszítenivalónk, így hordja.

2012. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!