Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megérzi a baba h...

Szerintetek megérzi a baba h nem akarták megtartani?

Figyelt kérdés

Nem vettem észre h terhes vagyok így kifutottam az időből.

Örülök h megmaradt!!!!!:)))


2012. máj. 16. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem, ha egy nő úgy lesz terhes, hogy konkrétan nem tervezi, nyilván megfordul a fejében, hogy nem kell. Van akinek csak futólag és gyorsan dönt, hogy megtartja, van aki dilemmázik rajta.

Azt tudom tapasztalatból, hogy egy nem kívánt terhesség eleve másképp zajlik, mint egy kívánt, nekem végig szurkál alul a hasam, és fájt, kellemetlen volt az egész, míg meg nem szakíttattam.

Én nem értem teljesen a kérdést. Nem akartátok, csak jött, mégis megtartottátok? Ha így van és szeretetben vártátok és most nevelitek, akkor nincs semmi gond. Ha nem érzi, hogy nem kell, akkor boldog élete lehet.

2012. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Azt érzi meg, miuán megszületett, hogy ha nem szeretik.

2012. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nem bántani akartalak, csak kíváncsi voltam, hogy hogyan nem vetted észre :)Ezek szerint nagyon jönni akart, mindenáron veletek lenni.Szerintem nem fogja tudni, hogy mi volt, ha senki nem érezteti vele.Meg nyilván hamar el is múlt "az" az érzésed.
2012. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os éreztem hogy nem bántásnak szántad!!Sokan kételkednek abban hogy nem lehet észre venni pláne annak aki már 3 gyereket szült,én is így gondoltam ezidáig.
2012. jún. 13. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!