Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem van ilyen 16...

Csak nekem van ilyen 16 hónapos babám? Egész nap tud nyűglődni és nyafogni hogy vegyem fel, nem igazán tudja magát lekötni!

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
pontosan miért nyüglődik,nyafizik? mindig ilyen? nekem is 16hós a fiam és elég nehéz korszakot élünk..sok nyafi,hamar "bepöccen" ha vmi nem megy vagy nem engedi anya..olyankor megy a fejét a padlóba verés játék dobálás..teljesen meg tud vadulni:) néha már ilyesztő..
2012. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok ilyen gyerek van!Az enyém is szörnyű nyafka volt ilyenkor.Most 2 éves,nem mondom,a hisztis teermészete megmaradt,de azért már alakul,több minden leköti,pl.képes 1 órán át mesét nézni is!Úgyhogy kitartás,lesz ez jobb is!
2012. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj én is ezzel küszködöm,egy lépést sem tudok tenni tőle,és nyafog,egyfolytában,vegyem fel,remélem már jobb lesz kicsit,ha megint jó idő lesz.
2012. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!