Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes ágyban altatni...

Mikor érdemes ágyban altatni a gyereket, nem pedig a baba ágyában?

Figyelt kérdés
Nálunk jön a kis tesó, s ezért érdekelne, vegye e másikat, vagy használhatóm majd a batyikáét, aki most ugyan 10 hónapos, de mire megszületik 16 hónapos lesz.
2012. máj. 16. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos még nagyon kicsi hogy sima ágyban aludjon.Esetleg meglehetne oldani hogy a sima ágyat vagy körbe keríteni hogy ne tudjon leesni.
2012. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mostani babaágyat add oda a kistesónak, a nagyobbnak pedig vegyél egy olyan rácsos ágyat, ami később a rács eltávolításával gyerekággyá átalakítható. Azok nagyobbak, jó pár évig elfér még benne a kisfiú. 16 hónaposan ahhoz még kicsi lesz, hogy rendes ágyon aludjon.
2012. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lanyom egy eves kora óta alszik rendes agyban. Van rajta egy kis leesesgatlo is azért. És szereti, sokkal jobban alszik benne, mint a racsosban.
2012. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves a lányom, de még mindig a rácsos ágyban alszik. Van egy fél éves kishuga, de nekem eszembe se jutott, hogy a nagyot kivegyem a kiságyból. A kicsi kapott új ágyat.

Szerintem egy 16 hós még kicsi a rendes ágyhoz.

2012. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a kicsinek kéne új ágyat venni, mert a "nagy"-ot akkor már előre kivenném, nem akkor amikor megjön a tesó. Az elég zavaró lehet, h beköltözik egy új baba és neki már ágya sincs. Viszont ha előre kiszeditek akkor még 16 hónapos sics, tehát minden esetben kicsi.

Olvastam ilyen esetről, és nem akartak új ágyat venni, h 2 rácsos ágy legyen otthon, így a kicsi az utazó ágyban aludt persze szivacsot vettek bele.

2012. máj. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!