Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a DM baba...

Mit tartalmaz a DM baba bónusz kezdőcsomag?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. máj. 16. 21:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mert ugye azt nem írják sehol, h mikortól lehet kiváltani, csak hogy meddig!Kitölteni nekem is sikerült!

Köszönöm a felajánlást! :)

2012. máj. 17. 13:34
 12/14 anonim ***** válasza:
nem kérték az anyakönyvi kivonatot, elhiszik, amit beírsz:)
2012. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ez egy régi topik, de gondoltam szólok, hogy most, 2014-ben a dm-es bababónusz kezdőcsomag tartalma 1 cs. pampers popitörlő minta és egy db. dylon színfogó.

nevetséges, hogy a felicitas csomagunkban is egy rejtvénykönyv volt és slussz - mintha lenne arra ideje az embernek, meg egyáltalán.... és most ez is :/

:(

2014. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nem akartam hinni a szememnek. Most valtottam ki, volt benne 1 db babanaplo (egy fuzet, amit reklamnak hasznalnak egyes cegek szamara), 1 csomag Pampers sensitive torlokendo minta (12 db-os) es 1 db Hipp muanyag kanal. (!!!)

Szerintem rohejes, inkabb ne adnanak semmit...vartam, hogy amugy is ingyenes termekmintakkal lesz tele (ami reklam az adott cegnek), de hogy ennyire elsporoljak meg azt is... :(

Hatalmas csalodas.

2015. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!