Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a baba nem böfizik...

Baj ha a baba nem böfizik szopi után? Lehet attól görcsöl később a pocija? Mit lehet tenni ha még 10 perc után sem böfizik?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, hogy attól fáj a pocija. Nem tudom, hogy szoktad böfiztetni, én a vállamra teszem és simogatom a hátát, ez majdnem mindig bejön. Ha nem, le szoktam tenni, majd újra felveszem, ez a helyzetváltoztatás is jót tesz. Ha nagyon fáj a hasa, próbálj meg valamit adni neki: pl. grape water, infacol stb. Ezeknek nem tudom milyen a hatásuk, nekünk szerencsére nem volt rájuk szükségünk:-)
2008. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2 hertes a babám, mi sem vagyunk nagy böfisek :) de ami bevált: a vállon át kell bukjon, tehát ne csak a mellkasodra tedd. és ha nem megy a böfi, akkor vegy egy picit rakd vizszintesbe, vagy dőlj vele jól el jobbra balra. A gyomorcsúcsban megragadt buborék így ki tud onnan jönni.

A pocakfájás ellen én azt tapasztaltam, hogy 100%ban beválik az édeskömény tea, más szert nem adnék neki. szopi előtt 4-5 kiskanállal adok neki, azóta semmi baja. A szélcső is sokat segíthet!!!

2008. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hasra rakom.
2008. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha az elözöek nem válnak be,hassal lefelé fektesd az alkarodra,úgy,hogy a lábai a karod két felén lógjanak lefelé,és símogasd a hátát.

2008. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Próbálkozunk :-)
2008. ápr. 24. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a hasgörcsök ellen az Infacol nagyon bevált! Nem szívódik fel a szervezetben, csak összegyűjti a gázokat, így nem számít gyógyszernek. A böfi nálunk is nehezen ment, de ez a szirup sokat segített a hasfájás ellen.


E.

2008. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!